Basen z łódkami

POLANICA-ZDRÓJ - Fun Park

 
6.0 (1)
  2254 0

Część dolna z dmuchańcami

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Fun Park
  • Miejsce na medal 2022

Fun Park to dziecięcy park rozrywki w formie rozbudowanego placu zabaw na wolnym powietrzu, powstały w Polanicy Zdroju 2019 roku. Jego powierzchnia to 7,5 ha. Oferuje kilkanaście atrakcji, w tym kilka dużych dmuchańców, zjeżdżalnię pontonową, tyrolki, brodziki z łódeczkami. Atrakcje przeznaczone są dla dzieci od 2 do 12 lat. Na miejscu również gastronomia. W 2020 roku przy Fun Parku otwarto Quad Park z półkilometrową trasą i quadami marki Yamaha. W 2022 roku był on jednak nieczynny. Bilet wstępu nie ma limitu czasowego i pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji. Opiekunowie dzieci nie płacą za wstęp. Obiekt otwarty jest codziennie w godzinach: 10:00/11:00 - 20:00.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Basen z łódkami
Część górna ze zjeżdżalni pontonowej
Część górna
POLANICA ZDRÓJ - Fun Park
Jeden z  dmuchańców
POLANICA ZDRÓJ - Fun Park

Filmy

Polanica Zdrój - Fun Park

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Dolnym Śląsku. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Fun Park Polanica - ul. Kłodzka 14/1, Polanica-Zdrój   tel. +48 511 161 075 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Polanica-Zdrój (woj. Dolnośląskie) - Fun Park

format D: N50.4115807°,  E16.5198755°
format DM: 50° 24.694842'N, 16° 31.19253'E 
format DMS: 50° 24' 41.69''N, 16° 31' 11.55''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
6.0(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
6.0
Fun Park rozłożony jest niedaleko centrum miasta, naprzeciw cmentarza.
Jest to wielki plac zabaw podzielony na 2 części. Przy wejściu znajduje się strefa górna, gastronomiczna i najwięcej miejsca dla opiekunów plus basen z łódeczkami, huśtawki oraz duże urządzenie do zabawy ze zjeżdżalniami i rurami.
Druga strefa położona jest nieco niżej i składa się z wielu dmuchańców (w tym wspinaczkowy, tor przeszkód itp), 2 tyrolek, trampoliny, różnych huśtawek i kolejnego basenu z łódeczkami.
Łączy je zjeżdżalnia pontonowa, na której startuje się z usypanej górki. Wyposażono ją w wiadro z płynem poślizgowym i gąbki, aby zmniejszyć tarcie i polepszyć ślizg. Małym dzieciom brakuje chyba jednak wagi i szybko się zatrzymują, ale i tak bardzo im się to podoba.
Podłoże w parku jest bezpieczne, często piaszczyste, co jest ważne, bo dzieci biegają między dmuchańcami i basenami bez butów.

Ogólnie Fun Park to fantastyczne miejsce, zwłaszcza dla kilkuletnich brzdąców. Zabawa na długie godziny, zwłaszcza gdy dzieciak znajdzie sobie towarzystwo.
My przyszliśmy o godzinie 17 i zostaliśmy do samego końca, czyli do 20, a 6-letnia córka i tak się nie wybawiła. Najwięcej czasu spędzała na dmuchańcu z torem przeszkód.

Podoba mi się uczciwe podejście - płaci się tylko za dziecko, opiekunowie wchodzą gratis i mają sporo miejsc do odpoczynku (albo pilnowania najmłodszych pociech). Krzesła, fotele, leżaki, są rozmieszczone w różnych miejscach parku i to pod daszkami. Warunki dla rodziców są więc bardzo komfortowe. Bez problemu można też wychodzić na zewnątrz parku. Dwa punkty gastronomiczne wystarczały (choć nie byliśmy w godzinach szczytu). Są przekąski, dania obiadowe, desery, różne napoje.
Cena 49 zł w 2022 roku nie jest wysoka, mając na uwadze inflację i "festynowe" ceny dmuchańców (1 czy 2 sztuki po 10 zł / 10 minut) to nawet całkiem atrakcyjna. Żałujemy, że mieszkamy tak daleko od Polanicy Zdroju, bo bylibyśmy częstymi gośćmi...

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
sierpień 2022
Część dolna z dmuchańcami
Część górna ze zjeżdżalni pontonowej
Basen z łódkami
Część górna
POLANICA ZDRÓJ - Fun Park
Jeden z  dmuchańców
POLANICA ZDRÓJ - Fun Park

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Polanica-Zdrój w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Polanica-Zdrój wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Sprawdzone i polecane (rozwiń)