ikonka ŁEBA - Magiczne Lustra

Informacje o atrakcji turystycznej

ŁEBA - Magiczne Lustra
Kraj / Region
Atrakcja na złą pogodę
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Magiczne Lustra

Magiczne lustra to lustrzany labirynt położony w budynku w centrum Łeby, przy skwerze Rybaka. Tworzy go 145 luster i gabinet krzywych zwierciadeł, a cała ścieżka ma długość 50 metrów.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Łeba - Magiczne Lustra
format D: N 54.76064°,   E 17.555594°
format DM: N 54° 45.6384',   E 17° 33.33564'
format DMS: N 54° 45' 38.30'',   E 17° 33' 20.14''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Noclegi
Dom Wypoczynkowy LAGO Dom Wypoczynkowy LAGO

Oferujemy komfortowe pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w łazienkę, TV Sat., lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy (parawan, koc) oraz inne udogodnienia. Do dyspozycji gości aneks kuchenny oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkim Gościom zapewniamy ogrodzony parking, a także duży, również ogrodzony teren z grillem, miejscem zabaw dla dzieci (piaskownica, plac zabaw) oraz pełnowymiarowym boiskiem do siatkówki plażowej. Istnieje również możliwość skorzystania z rowerów oraz przechowalni sprzętu sportowo-turystycznego.

Adres:   ul. Jeziorna 3, 84-360 Łeba Nowęcin - pokaż na mapie
Kontakt:   604 059 896 // 59 866 15 43

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  30 lipca 2012

Magiczne lustra kuszą turystów w samym centrum Łeby. Cena biletu 9 zł (6 zł ulgowy) nie wydaje się ani wysoka ani niska, zależy co atrakcja oferuje. Sprawdziliśmy to więc. Na początku ostrzeżono nas, że wchodzimy z małym dzieckiem (bilet gratis) na własną odpowiedzialność. Podobno wiele dzieciaków było wystraszonych kluczeniem w ciemności.
Faktycznie po wejściu do środka znajdujemy się w prawie całkowitej ciemności, z lekkim światłem fluorescencyjnym padającym z lamp na suficie. Lustra są wszędzie, widać więc nasze zwielokrotnione odbicie. Trzeba cały czas mieć ręce przed sobą i sprawdzać drogę. Korytarzy jest zawsze kilka, więc odnaleźć drogę nie jest tak łatwo.
Nasz syn się nie bał, choć po pewnym czasie chciał już wyjść. Pierwszy etap błądzenia w labiryncie kończy się w salce z krzywymi zwierciadłami. Z młodości pamiętam, że "gabinety śmiechu" w wesołych miasteczkach miały ich z kilkanaście albo więcej, tutaj natomiast były zdaje się tylko 4 i to słabe. Dziecko nie było nimi specjalnie zainteresowane. Poza tym w salce przedstawione są iluzje optyczne i to już bardziej go zaciekawiło.
Kolejny etap to szukanie wyjścia z labiryntu, co jest już znacznie łatwiejsze.

Podsumowując jest to na pewno jakaś atrakcja (na ok. 15 minut), ale nie warta ceny jaką trzeba zapłacić. Całość jest zrobiona na bardzo małej powierzchni. Lustrzane korytarze są wąskie dlatego udało się upchać ponad setkę luster. Sala w środku powinna być obszerniejsza i zostać wypełniona większa ilością zwierciadeł.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
atrakcja rzadko spotykana
- Wady
atrakcja na kilkanaście minut za zbyt wysoką cenę biletu
mało krzywych zwierciadeł
małe dzieci mogą się bać
Wiek dziecka(i)
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
81
Zgłoś naruszenie zasad