Skomentuj relację

Ocena atrakcji 
 
5.0
Fovenyfurdo  to większa z 2 plaż  w miejscowości Balatonfuzfo nad Balatonem. Wyróżnia się świetną 4-torową zjeżdżalnią do wody. Obok są jeszcze 2 duże trampoliny do skakania, jedna prawdziwa dla większych dzieci, druga dmuchana dla najmłodszych. Podczas naszego pobytu wszystko to było darmowe, choć widać było napisy o jakichś specjalnych biletach potrzebnych na te atrakcje. Nikt ich jednak nie wymagał. Plaża  posiada kilka punktów gastronomicznych, stoisko z zabawkami i pamiątkami, piaskownicę z drewnianą lokomotywą oraz budynek z natryskami i sanitariatami. Można popływać w rowerze wodnym stylizowanym na samochód ze zjeżdżalnią lub bez. Cały brzeg jeziora ma jednolity wygląd:  betonowa ścieżka i głazy w wodzie. Co kilkanaście metrów zejście do wody po schodkach. 
Przy nabrzeżu rośnie sporo drzew, które pozwalają rozłożyć się w cieniu.
Generalnie zabawa była tu przednia i miejsce jest warte polecenia szczególnie dla dzieci, które nie boją się szybkiego zjeżdżania do wody, choć właściciele mogliby pomyśleć przynajmniej o skrawku plaży z dogodnym zejściem i płycizną, aby i małe dzieci mogły się pochlapać.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Super zjeżdżalanie dla dorosłych i starszych dzieciaków
Trampoliny dla młodszych i starszych dzieci
Piaskownica
Dużo cienia
Pełna infrastruktura włącznie z wypożyczalnią sprzętu
- Wady
Brak piaszczystego brzegu
Brak płycizny, szybko robi się głęboko
Wiek dziecka/i
2 lata
Data pobytu
sierpień 2010
Zjeżdżalnie i trampoliny
Zmierzch przy plaży nad Balatonem
Zmierzch na plaży nad Balatonem
Zjeżdzalnie

Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.

rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.
Dodano: 23-11-2012
ta zjezdzalnia nie jest w Balatonfuzfo tylko w Balatonkenese
T
tomek
Dodano: 23-11-2012
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

mylisz się, zobacz stronę o plaży w Balatonfuzfo: http://www.balatontipp.hu/index.php?id=14&p=strandok
F
foetus
rezultatów: 2, wyświetlane 1 - 2