Zdjęcie

LONDYN - Świat M&M'sów

 
4.0 (1)
  10581 1

LONDYN - Świat  M&M'sów

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Świat M&M'sów
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna

Londyński sklep M&M's World firmy Mars powstał w 2011 roku. Zajmuje powierzchnię 3200 m2 na 4 kondygnacjach, a jego wybudowanie kosztowało 10 mln funtów. Sklep poza słodyczami oferuje sprzęt kuchenny, szkło, pościel i biżuterię. Wśród wielu atrakcji, nie tylko dla dzieci można tam zobaczyć m.in. wielką czekoladową ścianę, interaktywne ekrany i drażetkowy żyrandol.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Zdjęcie

Filmy

M&M's World London

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne w Wielkiej Brytanii. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

M&Ms World, Leicester Square, 1 Swiss Court, WC2H 7DG Londyn, Wielka Brytania   tel. +44 20 7025 7184 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Londyn - Świat M&M'sów

format D: N51.5104786°,  E-0.1311868°
format DM: 51° 30.628716'N, -0° 7.871208'W 
format DMS: 51° 30' 37.72''N, -0° 07' 52.27''W 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
4.0(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
4.0
Świat M&M'sów w Londynie to największy sklep z cukierkami na świecie. Na 4 piętrach i prawie 11 km2 pełno kolorowych M&M'sow zarówno słodyczy jak i gadżetów: maskotek, koszulek, kubków itd. Pierwsze wrażenie jakie sklep wywarł na mnie... duży,kolorowy i bardzo drogi.
Atmosfera moim zdaniem ma przypominać atmospherę sklepów Disneya, na mnie jednak Disney robi o wiele większe wrażenie. Do sklepu weszłam przez przypadek, będąc na kawie w okolicy z przyjaciółką. Gosi - nie podobało sie :) Muszę ponownie odwiedzić to miejsce, tym razem z Zarą - mam wrażenie, że jej będzie się BARDZO PODOBAŁO. Sklep jest duży i przestrzenny więc spacer z wózkiem nie będzie sprawiał problemów. Po piętrach przechadzają się duże i kolorowe M&M'sy, co wywołuje uśmiech na buźkach dzieci.

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 latka
Data pobytu
sierpień 2012
Zdjęcie

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Londyn w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Londyn wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.