ikonka TOKAJ - Plaża Tutajos

Informacje o atrakcji turystycznej

TOKAJ - Plaża Tutajos
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Plaża Tutajos
Plaża Tutajos położona jest nad rzeką Cisa, na przeciwległym brzegu niż miasto Tokaj. Jest częścią kempingu oferującego pole namiotowe, pole dla kamperów, noclegi w willi, pensjonacie, domkach, przyczepach. W jego skład wchodzi też największa w okolicy dyskoteka i klub nocny. Plaża oferuje 150-metrowy odcinek piaszczysty, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej, można tu również łowić ryby. Infrastruktura obejmuje zimny i ciepły prysznic, wypożyczalnię kajaków, bufet, restaurację. Kąpielisko jest czynne w sezonie od drugiego tygodnia czerwca do połowy września, w godz. 9:00-19:00. Wstęp płatny.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Węgrzech ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Tokaj - Plaża Tutajos
format D: N 48.11539°,   E 21.418191°
format DM: N 48° 6.9234',   E 21° 25.09146'
format DMS: N 48° 06' 55.40'',   E 21° 25' 05.49''
pytajnik
Adres:
Tutajos Beach - Strand u. 17, Tokaj, tel. (+36) 20 220 2112

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Tokaj w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

   

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Tokaj wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.5 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.5
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  17 maja 2018

Do plaży z centrum Tokaju trzeba przejść spory kawałek, więc jeśli idziemy z tobołami i dziećmi lepiej chyba podjechać autem. My szliśmy na piechotę, najpierw przez most, potem droga w prawo, są drogowskazy. Mijamy jakiś stary ośrodek z domkami wypoczynkowymi stojącymi na metalowych rusztowaniach, co zabezpiecza przed wylewami Cisy i w końcu docieramy do bramy. Wstęp jest płatny, ale późnym popołudniem w 2. połowie czerwca w dzień powszedni nikogo w kasie nie było. Na plaży praktycznie też pusto. Słowo plaża w chwili naszego przybycia było trochę na wyrost. Owszem pośród trawy jest fragment piaszczysty, ale nie był to przyjemny piasek, lecz taki ziemisty, a w wodzie sporo mułu. Najgorsze było jednak to, że cały brzeg opanowały osy, więc syn nie chciał się tu nawet bawić. Warunki do plażowania z dziećmi w tym dniu nie można było określić inaczej jak fatalne.
Nie odmawiam jednak temu miejscu pewnych zalet. Są ładnie z widoki na Cisę i okoliczne wzgórza, można rozłożyć się na trawie, miejsca jest bardzo dużo i jest cień pod drzewami. Dzieci mają mały plac zabaw, działa wypożyczalnia kajaków. Jest cisza i spokój, tylko raz na jakiś czas hałas robi przejeżdżający przez most pociąg. Funkcjonuje gastronomia z niezłym barem. Ale to wszystko raczej dla gości miejscowego kempingu albo bywalców dyskotek i koncertów, które się tu odbywają, jako kąpielisko to porażka. Chyba, że w ścisłym sezonie stan plaży ulega poprawie, wtedy moja ocena byłaby znacząco wyższa.


Galeria
Wiek dziecka(i)
1 i 9 lat
Data pobytu
czerwiec 2017
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
10
Zgłoś naruszenie zasad