ikonka BOJNICE - Dinopark Dinoadventure

Informacje o atrakcji turystycznej

BOJNICE - Dinopark Dinoadventure
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Dinopark Dinoadventure
Niewielki park dinozaurów w Bojnicach znajduje się w parku zamkowym, niedaleko kompleksu basenowego. Brak o nim szerszych informacji. Park jest otwarty od początku maja do końca października w godz. 10:00-18:00.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Słowacji ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Bojnice - Dinopark Dinoadventure
format D: N 48.778477°,   E 18.576985°
format DM: N 48° 46.70862',   E 18° 34.6191'
format DMS: N 48° 46' 42.52'',   E 18° 34' 37.15''
pytajnik
Adres:
Dinoadventure - Zámocký park, Bojnice, tel: +421 903 518 173

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Bojnice w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Bojnice wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  12 lutego 2014

Nie wiem jak ten dinopark prezentuje się na tle innych na Słowacji, ale jak na standardy polskie jest mizerny. Postawiono go ewidentnie jako przystawkę do innych atrakcji w mieście. A że leży między basenami a zamkiem to przechodzących obok rodziców z dziećmi nie brakuje, na wejście decydowało się jednak niewiele osób. My skusiliśmy się, choć zza ogrodzenia widać było, że nie jest to wielka atrakcja.
Bilety są bardzo drogie (10 euro za 2+1) jak na kilkanaście figur. Tylko dwa dinozaury były ruchome i ryczące, a na kilku są już ubytki i dewastacje. Widać jednak starania o urozmaicenie parku - jest urządzenie do zabawy w kształcie dina, jajo do którego można wchodzić, szkielet do odkopania, czaszka drapieżcy. Jeden element zasługuje na wielką pochwałę - tablice informacyjne przy figurach. Zamiast tekstów, które mało kto czyta, wszelkie dane o dinozaurze przedstawione są w formie wszystko mówiących obrazków. Tak więc nawet maluch może dowiedzieć się ile razy gad jest cięższy od człowieka, większy od ilu aut, co je, jakie współczesne zwierze przypomina itp. - pomysł godny naśladowania. Oryginalnie wygląda też tor przeszkód z wejściem po pniu i domkiem. Wszystko to nie jest jednak w stanie zapewnić dziecku dłuższej rozrywki, a u rodziców zatrzeć wrażenie, że sporo tu przepłacili.
Tak więc raczej nie polecam, chyba że nie macie co robić, albo po raz pierwszy odwiedzacie dinopark.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
maj 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
10
Zgłoś naruszenie zasad