Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nieważne, czy to przestrzeń niemowlęcia, czy dziewięciolatka – istotne, aby była dopasowana do szczególnych potrzeb naszej latorośli. Dzięki wyjątkowej ozdobie, jaką jest lampka LED 3D, możemy nadać temu pomieszczeniu nietuzinkowy charakter.

Lampka LED 3D

 

Lampka LED 3D - funkcjonalny dodatek do wnętrz

Urządzając pokój dla dziecka najpierw wybierzmy styl, jaki będzie w nim dominował i zastanówmy się nad pasującymi do aranżacji meblami, warto kupić również pojemniki do przechowywania w postaci koszy lub skrzyń. Dobrze będzie również wstawić do pokoju dziecięcy stolik i krzesełka, przy którym maluch będzie mógł spędzać czas na zabawie.

 Jeśli chodzi o dodatki, to dywan jest świetnym pomysłem – ciekawy wzór urozmaici wygląd pomieszczenia, a dziecko będzie mogło siedzieć i bawić się na miękkiej powierzchni. Trzeba jedynie pamiętać o właściwym przymocowaniu dywanu do podłogi, aby się nie ślizgał. Umieszczenie rolet lub żaluzji w oknach pokoju dziecięcego pozwoli na ograniczenie ilości światła słonecznego, co będzie szczególnie przydatne np. podczas codziennych drzemek.

 Ostatnim, ale niemniej ważnym elementem wyposażenia jest odpowiednie oświetlenie. Lampa sufitowa to dobry wybór na czas zabaw – układanie klocków czy puzzli powinno się odbywać przy silniejszym świetle. Na czas wykonywania prac plastycznych lub nauki czytania sprawdzi się dodatkowa mała lampka LED umieszczona na biurku lub stoliku.

 Nocna lampka wyświetlająca kształty na ścianie lub lampka nocna LED 3D będzie idealnym rozwiązaniem dla dzieciaków, które boją się ciemności więc wolą zasypiać przy łagodnym świetle. Godne uwagi, wykonane z najwyższej jakości tworzyw, lampki LED 3D kupisz w Plexido.

 

Czym charakteryzuje się lampka LED 3D i jaką wybrać do pokoju dziecka?

Lampka LED 3D firmy Plexido zdecydowanie wyróżnia się na tle innych lamp oferowanych przez producentów oświetlenia. Najciekawszą cechą jest jej wygląd – po włączeniu światła do złudzenia przypomina hologram 3D, który daje delikatną poświatę w 16 dostępnych kolorach.

Pierścień władzy z serii książek i filmów Władca pierścieni

Pierścień władzy z serii książek i filmów Władca pierścieni

 
Taki efekt powstaje dzięki wykonaniu lampki, która składa się z dwóch części – szklanej szybki oraz podstawki. Na szybce z organicznego szkła wykonuje się odporny na blaknięcie nadruk UV, uzyskując w ten sposób wzór o dowolnym kształcie. Tak przygotowany element umieszcza się następnie w dedykowanej podstawce, wyposażonej w oświetlenie LED.

 Plusem jest również jej budowa, która zapewnia bezpieczne użytkowanie. Chociaż góra lampki jest wykonana ze szkła, to nie zawiera ostrych krawędzi, a organiczne szkło jest bardzo trwałe i odporne na zarysowania oraz uszkodzenia. Dodatkowo podstawa lampki jest bardzo solidna i stabilna, co utrudnia jej przewrócenia, a umieszczone w środku oświetlenie LED nie nagrzewa się.

Lampka z metryczką

Lampka z metryczką

 

Jaką lampkę najlepiej wybrać do pokoju dziecięcego?

  • dla niemowlaka dobrym wyborem będzie lampka z metryczką. Taki spersonalizowany dodatek będzie uroczym dodatkiem do pokoju maleństwa, a jego wygląd możemy dopasować do ogólnego wystroju wnętrza;
  • dla przedszkolaka możemy kupić lampkę nawiązującą wzorem na przykład do jego ulubionej bajki, bohatera kreskówki lub zwierzątka;
  • dla starszych dzieci wybierzmy lampkę ze wzorem zgodnym z ich zainteresowaniami. Niech to będzie pojazd kosmiczny, podobizna ulubionego piosenkarza czy temat z ukochanego filmu.

Urocza podobizna Prosiaczka

Urocza podobizna Prosiaczka

 

Lapka LED – gadżet, który sprawdzi się wszędzie!

  Jeśli zależy nam na ciekawej aranżacji wnętrza, lampka LED do pokoju dziecięcego to wybór idealny. Wzór będzie odzwierciedleniem upodobań naszej pociechy, a łagodne światło wprowadzi do wnętrza przytulny, wyjątkowy nastrój.


Artykuł sponsorowany