Choć z założenia wakacje mają służyć odpoczynkowi, dla większości osób jest to bardzo stresujące wydarzenie. Przygotowania często odbywają się w biegu, łatwo o coś zapomnieć, a i nierzadko trzeba szybko zakończyć sprawy związane z obowiązkami zawodowymi. Zwłaszcza panie odczuwają zwiększony stres – każda kobieta lubi czuć się dobrze przygotowana, nie chce niespodzianek. Ale najbardziej stresuje się... mama. Jaką torebkę powinna zabrać?

Torebki Tommy Hilfiger

 
Pojemne torebki Tommy Hilfiger – moda i wygoda

Jeśli do tej pory myślałaś, że na wakacjach sprawdzi się tylko plecak – pora zmienić zdanie! Torba również świetnie się sprawdzi, jednocześnie podkreślając Twój indywidualny styl.

 Dlaczego Tommy Hilfiger? Ponieważ taka torebka to modowy rarytas sam w sobie. Projekty tej marki charakteryzują się wyjątkową praktycznością. Odpowiednia przegroda tu, poręczna kieszonka tam i nagle torba stanowiąca jedynie dodatek do stylizacji okazuje się jej najważniejszym elementem.

 Na rynku jest wiele innych marek – z USA, Włoch czy Hiszpanii – Tommy Hilfiger jednak zawsze miał w ofercie również sportowe i bardzo praktyczne produkty. To właśnie sprawia, że na wyjazd wakacyjny z dzieckiem proponujemy ich torebki.


Torebka na wyjazd z dzieckiem – którą wybrać?

Oferta marki Tommy Hilfiger jest naprawdę szeroka. Z początku to może wprawiać w zakłopotanie. Aktualna kolekcja oferuje typ torebki na każdą okazję; można również wybierać spośród różnych materiałów. Jeden model da się zapinać tylko w konkretny sposób, a inny pozwala na kilka opcji. Na którą torebkę więc się zdecydować?


Wyjazd z dzieckiem na wakacje oznacza konieczność przygotowania się na wszelkie sytuacje. Musisz zabrać ze sobą dużo rzeczy, więc torebka nie może być mała. Jeśli zamek będzie zbyt skomplikowany, nie sprawdzi się w sytuacji, gdy jednocześnie próbujesz uspokoić swoje dziecko i wyciągnąć kartę pokładową. Problemem może się również okazać właśnie pojemność – trudno znaleźć drobne przedmioty, gdy jest ich tak wiele. Odpowiednio zaprojektowana kieszonka może jednak rozwiązać ten kłopot.

Markowe pojemne torebki

Polecamy pojemne torebki Tommy Hilfiger – to już wiesz. Warto jednak rozważyć jeszcze kilka aspektów. Zastanów się, jaka powinna być Twoja nowa torebka i czego od niej wymagasz.

  • Jaki ma środek? Jeśli wyleje się w niej np. mleko, łatwiej będzie wyczyścić środek skórzany.
  • Czy jest zapinana na suwak? To zwiększa bezpieczeństwo.
  • Jak gruby jest pasek? Wąski będzie się wbijał w ramiona, jeśli włożysz do torebki ciężkie rzeczy.
  • Jaki ma kolor? Powinna nie tylko pasować do Twojego stylu. Ciemne kolory lepiej maskują jedne zabrudzenia; jasne radzą sobie z innymi. Pomyśl, co najczęściej trafia na Twoją torebkę. Może mleko modyfikowane? A może sok jagodowy?
  • Czy ta torebka wygląda jak Twoja przyszła ulubiona torebka? Bo właśnie tak powinno być! Tommy Hilfiger oferuje mnogość wyboru. Wszystkie pojemne torebki tej marki są wykonane z największą precyzją i świetnie sprawdzają się również podczas wyjazdów. Czas wybrać swoją!


Artykuł sponsorowany