REWAL - Oceanarium

REWAL - Oceanarium

 
1.7 (3)
Hot   24614 1

REWAL - Oceanarium

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Oceanarium
  • Atrakcja na złą pogodę

O oceanarium w Rewalu brak jakichkolwiek informacji. Mieści się przy ul. Westerplatte. Powstało prawdopodobnie w 2009 roku. Posiada ponad 20 akwariów słodkowodnych i morskich oraz kilka terrariów. Cena biletu w 2013 roku wynosiła 20 zł.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

ddddd
REWAL - Oceanarium
REWAL - Oceanarium
Płaszczki

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Oceanarium Rewal - Westerplatte 1, Rewal   tel. +48 501 135 516 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Rewal (woj. Zachodniopomorskie) - Oceanarium

format D: N54.0812352°,  E15.015861°
format DM: 54° 4.874112'N, 15° 0.95166'E 
format DMS: 54° 04' 52.45''N, 15° 00' 57.10''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 3
Ocena atrakcji
 
1.7(3)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
1.0
Jakie oceanarium, to raptem kilka rybek w akwarium. Cena za cały dzień w ZOO we Wrocławiu plus prawdziwe oceanarium. Nie polecam. - 30 zł

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7
Data pobytu
10-15.07.2022
M
Ocena atrakcji
 
1.0
Jestem wogule nie zadowolona, cena jaką się płaci za zwiedzenie tego oceanarium nazwa nie pasuje do tego co jest w środku. parę rybek i tyle. w sklepie zoologicznym jest więcej do zwiedzania ja osobiście nie polecam ?
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
13i6
Data pobytu
Czerwiec 2019
A
Ocena atrakcji
 
3.0
Do zwiedzenia rewalskiego oceanarium skusiły nas billboardy przy drodze. Budynek, w którym się mieści to niepozorny domek-sklep. Oceanarium zajmuje jego piwnice. Nie było to zachęcające, więc żona nawet nie wchodziła. 
Środek urządzony jest po najniższej linii oporu, praktycznie nie ma wystroju poza pofałdowaniem ścian i sufitu. W zaciemnionym wnętrzu stoją rzędy akwariów o takich samych rozmiarach, tylko na środku umieszczono  2 większe okrągłe zbiorniki, jakby dookoła filarów. Najbardziej interesujące są oczywiście akwaria morskie,  jest ich ok. 15.  Można poobserwować  kilka naprawdę ładnych kolorowych rybek, krabów, ukwiałów, koralowców, są też płaszczki, rekin i kilka ciekawych większych okazów. Zaskakująco dużo jest jesiotrów w różnych odmianach, choć nie ma w nich nic interesującego. Na końcu stoi parę terrariów z wężami i jaszczurami.
Generalnie jakaś atrakcja to jest, ale nie za  cenę całodziennego biletu do ZOO (a nawet wyższą). My spędziliśmy tam zaledwie 20 minut. Pewnym minusem jest też umieszczenie akwariów zbyt wysoko dla maluchów, nikt nie pomyślał np. o  schodku podwyższającym, aby dzieciaki mogły wygodnie oglądać.
Oceanarium położone jest w centrum miejscowości, przy przystanku autobusowym i charakterystycznym parkingu z elektroniczną obsługą. 

Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Zdjęcie
ddddd
REWAL - Oceanarium
REWAL - Oceanarium
Płaszczki

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Rewal w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Rewal wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.