Zdjęcie

DZIWNÓW - Dmuchany Świat Letti Lili

 
3.8 (2)
  11033 1

DZIWNÓW - Dmuchany Świat Letti Lili

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Dmuchany Świat Letti Lili
  • Miejsce na medal 2013

Dmuchany Świat Letti Lili to miejsce w centrum Dziwnowa przy ul. Mickiewicza powstałe w 2013 roku i oferujące dzieciom możliwość zabawy na szeregu dmuchanych zamkach oraz innych obiektach. Wszystkie atrakcje są w cenie jednego biletu (19,90 zł), a czas zabawy jest nieograniczony. Plac czynny jest w sezonie od godz. 9 do 21.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Dmuchany Świat Letti Lili - ul. Mickiewicza 26A, Dziwnów  
Współrzędne geograficzne*:
Dziwnów (woj. Zachodniopomorskie) - Dmuchany Świat Letti Lili

format D: N54.0221906°,  E14.7427487°
format DM: 54° 1.331436'N, 14° 44.564922'E 
format DMS: 54° 01' 19.89''N, 14° 44' 33.90''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 2
Ocena atrakcji
 
3.8(2)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
1.5
Witam! 
Po pierwsze atrakcja sama w sobie ciekawa, duzo dmuchanych zamków, figur i wiele innych rozmaitości. Po drugie i co wydaje mi sie z punktu widzenia rodzica najważniejsze, teren beznadziejnie zabezpieczony, mój syn wychodząc z dmuchane ryby potknął sie o złe zabezpieczony kabel, który był schowany po cienkim, zielonym dywanikiem, nabiał sobie wielkiego guza, obsługa przy kasie nawet nie wiedziala jak pomoc, jedynie pani w lodziarni usytuowanej blisko placu pomogła nam i dala lód, toż wielkości malej śliwki.personel placu w ogole nie przygotowany na jakiekolwiek nieprzewidziane sytuacje, nie wspomnę już o ludzkiej znieczulicy, na szczęście dzieki naszej szybkiej reakcji i trzeźwości pani z lodziarni synkowi nic wiecej nie dolegalo.
 Nie polecam tego miejsca,patrzmy na dobro naszych dzieci a nie na to zeby puścić dzieci w samopas, a samemu posiedzieć na leżaki.dziekuje i pozdrawiam pania z lodziarni!!!!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5
Data pobytu
Lipiec 2019
G
Ocena atrakcji
 
6.0
Jak dla mnie absolutny hit Dziwnowa. Jest to ogrodzony plac zabaw na wolnym powietrzu złożony z mnóstwa dmuchańców (na pewno ponad 10), w którym nie obowiązują limity czasowe. Płaci się tylko za dziecko 20 zł i maluch może się bawić ile chce, dopóki nie opuścimy placu.  Dokładając jeszcze  10 zł możemy wchodzić  i  wychodzić dowolną ilość razy w ciągu dnia. 
Rodzice mogą w tym czasie usiąść na krzesłach w centrum placu lub na uboczu  przy stolikach. Baru co prawda żadnego nie ma, ale można wnosić co się chce z zewnątrz.
Wszystkie urządzenia były sprawne i przy takiej ich ilości nie było tłoku.  Szczególnie fajny i najbardziej oblegany był  unikalny ruchomy dmuchaniec - ptak z dziobem, który działa jak winda, nasz syn spędzał na nim za każdym razem z godzinę. Są też trampoliny a nawet kącik dla maluchów, które jeszcze  nie chodzą. Przy wyjściu każde dziecko otrzymuje lizaka, tak więc jest pełnia szczęścia.
Dmuchany Świat ma dobrą lokalizację, w centrum miasta, w pobliżu dużego supermarketu Polo,   graniczy też ze stoiskiem z wojskową grochówką, która jest wyśmienita oraz wędzarnią ryb (również bardzo dobra). 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
duża ilość dmuchańców
relatywnie niska cena za długi czas zabawy
otwarte do późna
- Wady
brak własnego baru
Wiek dziecka/i
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Dziwnów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Dziwnów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Sprawdzone i polecane (rozwiń)