OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

OSTRÓDA - Basen Aqua Ostróda

 
4.0 (1)
Hot   20749 1

Basen pływacki

Opis atrakcji turystycznej

Miejscowość
Nazwa atrakcji
Basen Aqua Ostróda
  • Atrakcja całoroczna
  • Atrakcja na złą pogodę

Aquapark Ostróda powstał w 2006 roku przy Galerii Mazurskiej (handlowej). W 2009 został zmodernizowany przy okazji rozbudowy obiektu o Hotel Platinum. Składa się z basenu pływackiego z 6 torami, 2 basenów rekreacyjnych, rwącej rzeki, 2 basenów / brodzików z atrakcjami dla dzieci i 2 jacuzzi. Poza tym jest tu kilka rodzajów saun i grota solna. W ofercie obiektu są zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla różnych grup wiekowych (już od niemowlaków).W 2016 roku basenowi groziła likwidacja z powodu bankructwa właściciela, ale ostatecznie kupiło go miasto i po 3 latach remontu został na nowo otwarty w 2019 roku pod nazwą Pływalnia "Aqua Ostróda".  Obiekt jest otwarty codziennie w godzinach 11:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy i święta 08:00 - 22:00.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Rwąca rzeka
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

Filmy

Telewizja Mazuty - OPERATOR BASENU PILNIE POSZUKIWANY (już nieaktualne!)

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne . Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Pływalnia Aqua Ostróda - ul. Jana Pawła II 9A, Ostróda   tel. +48 89 670 99 40 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Ostróda (woj. Warmińsko-Mazurskie) - Basen Aqua Ostróda

format D: N53.698446°,  E19.9584918°
format DM: 53° 41.90676'N, 19° 57.509508'E 
format DMS: 53° 41' 54.41''N, 19° 57' 30.57''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
4.0(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
4.0
Nie ma w tym aquaparku nic szczególnego. Bardzo skromny  obiekt z dominującym basenem  pływackim, bez specjalnych atrakcji, a jednak można tu przyjemnie spędzić czas. My przynajmniej bawiliśmy się świetnie. Wszystko za sprawą basenu z rwącą rzeką. Jest on większy niż zwykle spotykane,  o podłużnym kształcie i z szybkim nurtem. Mieliśmy własną piłkę, a na miejscu były do dyspozycji  akcesoria typu deski czy węże piankowe. Przez prawie godzinę nie wychodziliśmy z tego basenu, bo dzieciak za nic nie chciał zrobić  sobie przerwy. 
Dla maluchów jest też grzybek z płytkim brodzikiem oraz basenik, w którym upakowano sporą liczbę atrakcji sikających wodą typu, pajac, foka, wąż oraz  zamek i mikro-zjeżdżalnia. Wzbudził on u syna raczej średnie zainteresowanie, może dlatego  że nie było innych dzieci w podobnym wieku. 
Najwięcej czasu spędziliśmy, poza rwącą rzeką, na sąsiednim basenie rekreacyjnym z masażami wodnymi. Aquapark nie posiada niestety żadnej zjeżdżalni. Nie ma tu również gastronomii, ale tuż za drzwiami jest supermarket.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Basen pływacki
Rwąca rzeka
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda
OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.