Jezioro Rychnowskie

CZŁUCHÓW - Plaża na campingu

 
5.5 (1)
  8937 1

CZŁUCHÓW - Plaża na campingu

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Plaża na campingu

Camping nr 80 nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie (Pojezierze Krajeńskie) jest własnością miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był wyróżniany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. W 2003 r. zajął 3. miejsce w konkursie Mister Camping, a w 2007 r. 4. miejsce. Oferuje ok. 100 miejsc noclegowych w domkach i 500 na polu namiotowym. Posiada strzeżone kąpielisko, wypożyczalnię sprzętu, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kort, miejsca na ognisko. W 2012 r. camping został rozbudowany o park wodny, parki linowy i minigolf (spełniający standardy World Minigolf Federation).

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Widok z góry
Molo
Plac zabaw
Jezioro Rychnowskie
Plaża

Filmy

Strefa Rekreacji i Camping nr 80 nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie. Realizacja: www.pxmedia.pl

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Plaża OSIR nad Jeziorem Rychnowskim - Al. Wojska Polskiego 62, Człuchów   tel. +48 504 471 586 (camping), +48 59 834 25 53 (biuro OSIR) kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Człuchów (woj. Pomorskie) - Plaża na campingu

format D: N53.67629°,  E17.3870686°
format DM: 53° 40.5774'N, 17° 23.224116'E 
format DMS: 53° 40' 34.64''N, 17° 23' 13.45''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
5.5(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
5.5
Camping jest położony przy głównej drodze, ok. 2 km od centrum miasta. Parkingu z prawdziwego zdarzenia nie ma, samochody zostawia się bezpłatnie przed i za bramą.  Opłat za wstęp też brak.
Spędziliśmy tu prawie 3 dni i wyjeżdżaliśmy bardzo zadowoleni, ale nie wszystko było idealne.
Przede wszystkim znakomita jest infrastruktura i wszystko skupiono w jednym miejscu  (nie trzeba nigdzie się przemieszczać). Mamy więc do dyspozycji: plażę, park wodny, park linowy, minigolf, place zabaw, amfiteatr, ale z jakiegoś powodu nie ma tu czynnej restauracji  (pozostał tylko budynek)!  Porządnego obiadu trzeba było więc  szukać w mieście, a tam też  nie jest z tym  dobrze. Budka z fastfoodami i druga  z lodami oraz 1  stoisko z napojami to bardzo mało na miejsce rekreacyjne.
Plaża bardzo fajna, duża i nigdy nie była zatłoczona. Dla dzieci jest wydzielona strefa z ustawionym w wodzie urządzeniem z 3 zjeżdżalniami.  Piasek OK, woda ciepła, małe molo z ładnym widokiem na jezioro. Tylko stojąc wyżej, krajobraz szpeci nieco jakaś fabryka w oddali.   Minusem jest niezbyt korzystne położenie plaży względem słońca  -  od około południa świeci znad wody prosto w oczy, cienia także nie można znaleźć, bo brak drzew. 
Poza jeziorem kąpać można się w parku wodnym (bilety liczone na godziny), który  sprawia  niesamowitą frajdę dzieciakom.  
Obok jest park linowy z 3 trasami (ale bez najłatwiejszej z ochronnymi siatkami) oraz minigolf, z którego nie zdążyliśmy skorzystać.  
W lasku znajdują się piętrowe budynki z pokojami noclegowymi. Standard turystyczny - trochę ciasno i mało wygodnie, ale czysto i tanio. Pod nosem 2 świetne  place zabaw, dla młodszych i starszych maluchów. Duże, ogrodzone i piaszczyste, z wieloma urządzeniami.
Wieczorami nie działo się nic, otwarte są wspomniane fastfoody - ale tak do zmroku, w weekendy trochę dłużej.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Zdjęcie
Widok z góry
Molo
Plac zabaw
Jezioro Rychnowskie
Plaża

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.