GDAŃSK - Loopy's World

GDAŃSK - Loopy's World

 
5.3 (2)
  9826 1

GDAŃSK - Loopy's World

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Loopy's World
  • Atrakcja całoroczna
  • Atrakcja na złą pogodę

Rodzinne Centrum Zabaw "Loopy's World" w Gdańsku otwarto w 2010 r. Jest to inwestycja znanych szwedzkich piłkarzy m.in. Ch. Karlssona i H. Larssona. Na powierzchni blisko 3 tys. m2 ustawiono rozległą kilkupoziomową platformę w skład której wchodzi m.in. 7 zjeżdżalni, w tym 4-torowa zjeżdżalnia rodzinna, 5 trampolin, kolorowe boiska, tor saneczkowy, tor elektrycznych autek, kolejka torowa, rurapark, ścianka wspinaczkowa i strefa malucha (do 3 lat). Część z nich jest dodatkowo płatna. Rodzice mogą korzystać z atrakcji wspólnie z dziećmi lub oczekiwać w strefie rodzica korzystając z bezprzewodowego Internetu i kolorowej prasy. Na miejscu działa restauracja. W 2015 roku na sali miał miejsce wypadek, w czasie którego załamała się konstrukcja nad kolejką. Poważnie ucierpiały stojące na niej osoby dorosłe. Po tym zdarzeniu zamontowano dodatkowe zabezpieczenia w postaci siatek ochronnych. Loopy's World jest czynne codziennie w godz. 10:00-20:00 (w pt. i sob. do 21:00). Opiekunowie dzieci wstęp gratis.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Boksy sportowe
Tor saneczkowy
GDAŃSK - Loopy's World
Wielka zjeżdżalnia rodzinna
GDAŃSK - Loopy's World

Filmy

Matteo Studio - Ferie 2022 Loopy's World Gdańsk

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Loopy’s World Gdańsk - Al. Grunwaldzka 229, Gdańsk   tel. +48 58 347 73 10 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Gdańsk (woj. Pomorskie) - Loopy's World

format D: N54.3905987°,  E18.5872796°
format DM: 54° 23.435922'N, 18° 35.236776'E 
format DMS: 54° 23' 26.16''N, 18° 35' 14.21''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 2
Ocena atrakcji
 
5.3(2)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
5.5
zadziwiło mnie to miejsce, zabawa na całego dla dzieci w każdym wieku. tłoku nie było.
uwaga do właścicieli - jest za duszno, zróbcie coś z tym!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
5 i 11 lat
Data pobytu
czerwiec 2021
K
Ocena atrakcji
 
5.0
Mam mieszane odczucia po odwiedzeniu Loopy’s World. Z jednej strony rozmiary konstrukcji do zabawy są  imponujące i dzieci mają tu "full wypas", z drugiej strony koszty tej zabawy są zbyt wysokie. Przyjechaliśmy w poniedziałek, więc przynajmniej nie musieliśmy płacić 40 zł za wstęp - zmuszanie w weekendy do wykupienia biletu 3-godzinnego to coś co trudno zrozumieć.
Nam w zupełności wystarczył  bilet 2-godzinny i syn nie narzekał że wychodzimy,  ale może dlatego że było mało innych dzieci.
Unikatową cechą sali zabaw jest  możliwość wchodzenia na platformy nie tylko dzieci ale i dorosłych. W ich labiryncie kryje się wiele różnorodnych zjeżdżalni:  otwartych, krytych, prostych i spiralnych,  a także jedna wielotorowa, poza tym są tunele, trampoliny, baseny kulkowe i różne przeszkody. Naprawdę jest to  super zrobione i nieźle się żoną bawiliśmy, bo syn wyciągał nas do labiryntu gdy brakowało rówieśników.  Niektóre zjeżdżalnie są jednak całkiem strome, więc maluchy mogą się  bać, a próby hamowania kończą się otarciami skóry, dlatego najlepiej aby miały długi rękaw. 
Pod platformami jest tor dla autek elektrycznych i kolejki torowej, ale trzeba za nie dodatkowo płacić. Mogę to zrozumieć w przypadku aut, ale nie kolejki. Najpierw wywołują komunikatem, że chętne na przejażdżkę dzieci powinny się zaraz zebrać przed bramką, ale nie wspominają o biletach których potem żądają. A taka minikolejka jeżdżąca powoli na małej powierzchni to  atrakcja raczej dla najmłodszych dzieci i mogli już sobie darować te opłaty przy drogich biletach wstępu.
Sala   jest 2-kondygnacyjna, ale piętro jest znacznie mniejsze od dołu. Na górę można wejść normalnie schodami lub, co bardzo mi się podobało,  wspinając się po platformach. Stoją  tam  wyłożone miękkimi matami boksy służące do zabawy na różne sposoby piłką  - jest to dobry sposób na zainteresowanie maluchów grami sportowymi.  Obok znajduje się boks do strzelania gąbkowymi piłeczkami z armatek oraz basen kulkowy z torem saneczkowym - w tym przypadku nazwa jest nieco na wyrost, bo tor  to tylko krótka pochylnia po której dość powoli zjeżdża się na płaskich sankach, ale w sumie także i piętro dostarcza sporo fajnej rozrywki.
Tak więc Loopy's World to bardzo atrakcyjne dla dzieciaków  miejsce, i co ważne całkiem wszechstronnie rozwijające ruchowo,  szkoda tylko, że właściciele psują zabawę i dobre wrażenie zbytnią pazernością...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
wrzesień 2014
Zdjęcie
Boksy sportowe
Tor saneczkowy
GDAŃSK - Loopy's World
Wielka zjeżdżalnia rodzinna
GDAŃSK - Loopy's World

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Gdańsk w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Gdańsk wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.