Park linowy

ŁEBA - Power Park

 
4.5 (2)
  9826 1

ŁEBA - Power Park

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Power Park

Łebski Power Park położony jest na obrzeżach miasta, niedaleko plaży wschodniej na powierzchni 2 hektarów. Jest to park rozrywki adresowany do turystów indywidualnych, całych rodzin i grup zorganizowanych. Organizowane tu są imprezy integracyjne, motywacyjne oraz okolicznościowe. Park oferuje m.in. 4 trasy linowe, tor gokartowy, quadowy, skok wahadłowy, paintball. Tor gokartowy jest podświetlany o długości 400 m, posiada też pomiar czasu. Power Park czynny jest od maja do września od godziny 10. Uwaga! Od 2022 roku działalność parku została zawieszona!

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Tor gokartowy
Park linowy
Gokarty dla najmłodszych
Park linowy

Filmy

POWER PARK ŁEBA - kompleks kartingowy - promo 2015

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Power Park - ul. Nadmorska 27, Łeba  
Współrzędne geograficzne*:
Łeba (woj. Pomorskie) - Power Park

format D: N54.7674118°,  E17.5926626°
format DM: 54° 46.044708'N, 17° 35.559756'E 
format DMS: 54° 46' 02.68''N, 17° 35' 33.59''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 2
Ocena atrakcji
 
4.5(2)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
6.0
Jestem bardzo zadowolona!!!! W Łebie nie tylko jest piękna plaża i super noclegi, ale chyba najlepszy park rozrywki w Polsce.
Wspaniała, miła obsługa , która wie jak się zachować. Przyjechaliśmy tutaj pierwszy raz, więc byliśmy zieloni jeśli chodzi o takie miejsca i jak się w ogóle zachować, ale osoby pracujące w Power Parku są naprawdę konkretne i profesjonalne jeśli chodzi o amatorów.
Cieszę się, że przyjechaliśmy do tego parku rozrywki, bo tak dobrze to ja się dawno nie bawiłam!
To było dla mnie niesamowite przeżycie jeździć gokartem, korzystać z parku linowego.
Każdy kto będzie w Łebie, powinien tutaj przyjechać, bo można się wyluzować, zrelaksować i po prostu poczuć adrenalinę!!!!
Prawdziwa frajda nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Dobre ceny, profesjonalna obsługa, wszystko nowocześnie, indywidualne podejście do klientów.
Na pewno tutaj wrócimy ponownie.
Dziękujemy za ten wspaniały czas!
Z takimi instruktorami zabawa jest bezpieczna i niezapomniana! 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
10
Data pobytu
sierpień 2016
Ocena atrakcji
 
3.0
Jest to jeden z dwóch parków linowych w Łebie. Z tym, że Power Park oferuje znacznie więcej atrakcji od swojego konkurenta. My szukaliśmy czegoś dla naszego malucha, więc gokarty, quady czy paintball nas nie interesowały. Trzeba jednak przyznać, że tor kartingowy wygląda naprawdę profesjonalnie. Są światła sygnalizacyjne, mostki, z których kibice mogą oglądać jeżdżących i  całkiem długa trasa. Dzięki pomiarowi czasu można pobijać rekordy. To wszystko oczywiście kosztuje, nie pamiętam już dokładnie ile, ale sporo. Podczas naszego pobytu nikt gokartami nie jeździł.
Dla  dzieci jest za to mały owalny tor  i samochodziki elektryczne za 5 zł i z tego skorzystaliśmy. Bardzo fajne miejsce do nauki samodzielnej jazdy z utrzymaniem się w torze. Główna atrakcja to jednak trasa linowa dostępna dla dzieci od 3 lat. Trasa dosyć ciekawa ale żądanie 15 zł za 2 przejścia czyli jakieś 5 minut zabawy to całkowite przegięcie. Jako, że część obsługi siedziała w oddalonej nieco kasie  a reszta zajęta  była grupą korzystającą ze skoku wahadłowego (połączenie bungee i wielkiej huśtawki) to nikt z rodziców się przejmował tym ograniczeniem  i dzieciaki biegały po trasie do woli. Być może obsługa jest wyrozumiała i patrzy na to przez palce, ale gdyby nie to, moja ocena parku byłaby mocno negatywna. Tym bardziej, że inna atrakcja dla najmłodszych - plac zabaw z ciekawym tunelem  był nieczynny. Tak więc długo  w Power Parku nie zabawiliśmy, bo nie było co robić. Dla starszych dzieci i dla dorosłych jest tu trochę więcej atrakcji niż dla maluchów: 3 niezłe trasy linowe (każda po ok. 25-30 zł), strzelnica, wspomniane wahadło i ciekawie pomyślane tory gokartowe i quadowe, ale koszty zabawy będą duże.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
profesjonalny tor gokartowy
kilka ciekawych atrakcji dla starszych dzieci i dorosłych
- Wady
wysokie ceny
w ścisłym sezonie plac zabaw zamknięty
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Zdjęcie
Tor gokartowy
Park linowy
Gokarty dla najmłodszych
Park linowy

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.