KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka

KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka

 
5.5 (1)
  3871 1

KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Kąpielisko Rybakówka

Rybakówka to prywatny zbiornik wodny położony w Kłyżowie między Stalową Wolą a Niskiem. Znajduje się tu otwarte ok. 2009 roku strzeżone kąpielisko z piaszczystą plażą i gastronomią, a także m.in. plac zabaw z licznymi zabawkami dla małych dzieci, zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia rowerów wodnych. Woda w zbiorniku jest czysta - pochodzi z podziemnego jeziora. Właściciel obiektu zapewnia też o regularnej wymianie piasku na plaży oraz odkomarzaniu i odkleszczaniu terenu. W najgłębszym miejscu zbiornik ma 2,5 metra głębokości. Wstęp jest płatny, parking darmowy.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Plac z zabawkami
Plaża
Deskam a w oddali maszt  do skoków
Taras nad wodą i zjeżdżalnie
KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Podkarpaciu. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

RYBAKÓWKA - ul. Błońska 40, Kłyżów   tel. +48 691 421 479 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Kłyżów (woj. Podkarpackie) - Kąpielisko Rybakówka

format D: N50.5438755°,  E22.1835557°
format DM: 50° 32.63253'N, 22° 11.013342'E 
format DMS: 50° 32' 37.95''N, 22° 11' 00.80''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
5.5(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
5.5
Rybakówka zaskoczyła nas trawiastym placem wypełnionym masą różnych plastikowych zabawek - pojazdów, domków, zjeżdżalni, klocków itp. do tego trampolina i huśtawki. Choć zabawki są już podniszczone to czegoś takiego jeszcze nie spotkaliśmy i jest to fajna niespodzianka dla maluchów. Obok znajduje się taras ze stolikami rozłożony nad samą wodą. Rodzice mogą więc usiąść pod parasolem z ładnym widokiem, a dzieci bawić się, choć oczywiście o miejsce tutaj nie jest łatwo. Na placu można znaleźć trochę cienia rzucanego przez drzewa, jest też niewielkie zadaszenie.
Plaża i jeziorko nie są jakieś duże, ale wydaje się to wystarczające. Przyjechaliśmy w ostatni weekend wakacji późnym popołudniem i ludzi było niewiele. Piasek w miarę porządny, woda dość ciepła i jest sporo płycizny dla dzieci. Przy brzegu mniejsza i większa zjeżdżalnia do wody + huśtawki. Na środku pływała sobie deska surfingowa, którą zajął się nasz syn. Nieco dalej znajduje się atrakcja dla odważniejszych dzieci - 2 wysokie maszty do rozhuśtywania się i skoków na głębszą wodę, której też nie brakuje.
Ogólnie fajne miejsce, a w porównaniu do pobliskiej plaży "Nasze Piaski" można ukryć się przed słońcem - drzewa rosną blisko wody.
W Rybakówce działa za to tylko 1 bar ze stolikami między drzewami, i to trochę mało, ale można wypożyczyć grill (za opłatą).
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
2 i 10 lat
Data pobytu
wrzesień 2018
KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka
Plac z zabawkami
Plaża
Deskam a w oddali maszt  do skoków
Taras nad wodą i zjeżdżalnie
KŁYŻÓW - Kąpielisko Rybakówka

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Kłyżów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Kłyżów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.