Ogólny widok na zalew

KOZŁÓW - Kąpielisko ośrodka Jałowce

 
5.3 (3)
  14572 1

KOZŁÓW - Kąpielisko ośrodka Jałowce

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Kąpielisko ośrodka Jałowce
  • Atrakcja ekonomiczna

Ośrodek Wypoczynkowy "Jałowce" leży nad rzeką Wisłoka, niedaleko autostrady A4, pomiędzy wsiami: Kozłów i Kędzierz. Oferuje pole namiotowe, domki wypoczynkowe, dwie restauracje, w tym jedną podziemną o nazwie "Dolina Atona” (jest ona stylizowana na starożytną budowlę egipską). Poza tym ośrodek dysponuje zalewem z amfiteatrem biesiadnym. Funkcjonuje tu kąpielisko z plażą i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz łowisko dla wędkarzy. Zalew otwarty jest w sezonie codziennie od 10 do 18.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Plac zabaw, a za nim gastronomia
Na plaży
Ogólny widok na zalew

Filmy

Jałowce z lotu ptaka

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Podkarpaciu. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "JAŁOWCE" - Kozłów 12c   tel. +48 14 681 10 00 , +48 600 29 36 37 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Kozłów (woj. Podkarpackie) - Kąpielisko ośrodka Jałowce

format D: N50.1011226°,  E21.4459654°
format DM: 50° 6.067356'N, 21° 26.757924'E 
format DMS: 50° 06' 04.04''N, 21° 26' 45.48''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 3
Ocena atrakcji
 
5.3(3)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
6.0
Miejsce mega, jest cudownie. Wspaniali właściciele, życzliwi, serdeczni. Plac zabaw dla dzieci, miejsca na grille, super domki i komfortowe apartamenty. Respektowane bony turystyczne. Polecam z całego serca?

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
0
Data pobytu
2021
I
Ocena atrakcji
 
6.0
Polecam bardzo serdecznie to miejsce , domki super ,jedzenie pyszne , obsługa rewelacyjna bardzo miła , atrakcje dla dzieci .Cisza spokój na pewno jeszcze tam wrócimy ♥️♥️♥️♥️

Relacja - dodatkowe informacje

Data pobytu
09.07.2021
Z
Ocena atrakcji
 
4.0
Niewielki zalew jest główną atrakcją ośrodka Jałowce ukrytego pośród łąk i lasów niedaleko Dębicy. Aby do niego dojechać musimy się trochę pomęczyć, bo nie ma tu porządnej drogi. Na szczęście gdy będziemy w pobliżu poprowadzą nas znaki, bo inaczej ciężko byłoby trafić.
Opłata jest  kilkuzłotowa, pobierana przy rampie wjazdowej. Na kąpielisku wydzielono strefę płytką dla dzieci, gdzie głębokość zwiększa się łagodnie. Dalej głęboko jest już nawet blisko brzegu. Plaża jest do wyboru piaszczysta lub trawiasta, nie ma w ogóle drzew, więc nie da się schować  przed słońcem, bez własnego parasola bądź namiotu.
Przy strefie dziecięcej jest najwięcej piasku, niestety jest on największą wadą zalewu - nie jest to czysty piasek lecz taki z drobnymi kamyczkami i kurzący się. Niefajny do zabawy dla malucha, a i siedzi się na tym  niezbyt przyjemnie. Poza tym podobało nam się tutaj i nasz syn był w sumie zadowolony. Woda bardzo ciepła, jest plac zabaw (choć skromny), trampolina (płatna dodatkowo), prysznice, boisko do siatki.
Widoki nad wodą nie należą do atrakcyjnych, chociaż sam zalew jest ciekawy, bo  poprzedzielany nasypami, które tworzą osobne akweny. Na jednym można się kąpać, na drugim popływać rowerem lub kajakiem, na innym wędkować.
Kąpielisko posiada też gastronomię - jest to bar ze sporym amfiteatrem. Wbrew pozorom można tam całkiem dobrze i tanio zjeść. Pamiętam, że byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni schabowym ze śliwkami, który poleciła nam Pani za barem, choć nie było go nawet w menu. 
Przy barze jest całkiem znośna ubikacja, czego nie można powiedzieć o przebieralniach, które mocno śmierdziały. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
jest plac zabaw
wypożyczalnia sprzętu
dobra gastronomia
woda czysta i ciepła
- Wady
fatalny piasek
brak cienia
trudny dojazd
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Zdjęcie
Plac zabaw, a za nim gastronomia
Na plaży
Ogólny widok na zalew

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Kozłów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Kozłów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.