Wejście do parku na nowej lokalizacji

RADAWA - Adrenalina Park Radawa

 
4.0 (1)
  11421 1

Adrenalina Park Radawa przy zalewie

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Adrenalina Park Radawa

Adrenalina Park Radawa to pierwszy park rozrywki na Podkarpaciu o powierzchni 5 ha. Powstał w 2010 roku, niedaleko zalewu w Radawie - popularnego kąpieliska. Oferuje m.in. park linowy z 4 trasami, tyrolkę, plac zabaw z trampoliną, wynajem skuterów i rowerów, tor quadowy, strzelnice. Organizowane są tu także imprezy integracyjne oraz kuligi. W miesiące wakacyjne park jest czynny codziennie, w pozostałe różnie, zawsze od godz. 10 do zmierzchu.
UWAGA! Od roku 2016 park zmienił położenie i obecnie znajduje się na campingu, w lasku przy samym zalewie. Zjazd tyrolką odbywa się nad zalewem, możliwy w 2 osoby.

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

Wejście do parku na nowej lokalizacji
RADAWA - Adrenalina Park Radawa
Trasa dla maluchów
RADAWA - Adrenalina Park Radawa
Stara lokalizacja -Trasa linowa dla dzieci
Stara lokalizacja - Plac zabaw
Stara lokalizacja parku
Stara lokalizacja - Przygotowania do zjazdu na tyrolce

Filmy

cruxwall - Tyrolka w Radawie

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Podkarpaciu. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Adrenalina Park - ul. Cicha 56, Radawa   tel. +48 691 501 655 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Radawa (woj. Podkarpackie) - Adrenalina Park Radawa

format D: N50.1356361°,  E22.7629945°
format DM: 50° 8.138166'N, 22° 45.77967'E 
format DMS: 50° 08' 08.29''N, 22° 45' 46.78''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 1
Ocena atrakcji
 
4.0(1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
4.0
Adrenalina  Park jest dobrym miejscem do wstąpienia przy okazji przyjazdu na kąpielisko w Radawie. Posiada atrakcje dla każdego, ale im dziecko starsze tym więcej skorzysta. 
Położony jest tuż przy drodze z Jarosławia, parking jest darmowy. Przyjechaliśmy tu głównie do parku linowego, ponieważ słyszeliśmy, ze jedna trasa przeznaczona jest dla dzieci.  I rzeczywiście jest łatwa i bezpieczna ścieżka dla maluchów, udostępniana po dogodnej cenie - 10 zł bez ograniczeń czasowych. Można nawet wyjść z parku i wrócić za kilka godzin, aby dziecko dalej mogło bawić się  na ten sam bilet. Problem w tym, że trasa jest mało urozmaicona (widzieliśmy już znacznie lepsze) i nasz syn po kwadransie miał dość. Może gdyby były inne dzieci, ale  niestety trafiliśmy akurat na pustki. Dla najmłodszych są jednak inne atrakcje - trampolina za 5 zł / 15 minut, co jest dobrą ceną w porównaniu do opłat na festynach czy w parkach rozrywki oraz plac zabaw  z dużą piaskownica  z zabawkami i drewnianym urządzeniem ze zjeżdżalniami. Tak więc również skromnie. 
Dla starszych jest chyba najtańsza w kraju tyrolka. Za 5 zł mamy ponad 100-metrowy zjazd! Taką cenę wymusiła konkurencja na zalewie radawskim, gdzie oferują 2-osobowy zjazd za 10 zł. Skorzystaliśmy więc wraz z żoną z okazji i było całkiem fajnie.  Poza tym są 3 trasy linowe, tor quadowy i strzelnice. Z tego już nie korzystaliśmy, bo to nie dla maluchów, zresztą w ogóle długo tu nie zabawiliśmy, bo syn ciągnął nad wodę. Widać, że  właściciele nastawiają się na dorosłych i nastoletnich klientów, więc na razie nie do końca nam się tu podobało. 
Do plusów zaliczam jeszcze możliwość  wypożyczenia rowerów, bo w okolicy jest 5  malowniczych tras rowerowych. Poza tym można  przyjechać całą grupą na paintball,  wynająć boisko dla siatkówki, piłki nożnej czy badmintona.  
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
niskie ceny
duży wybór atrakcji
wypożyczalnia rowerów
- Wady
mało ciekawa trasa linowa dla dzieci
skromne atrakcje dla maluchów
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
sierpień 2012
Stara lokalizacja -Trasa linowa dla dzieci
Stara lokalizacja - Plac zabaw
Stara lokalizacja parku
Stara lokalizacja - Przygotowania do zjazdu na tyrolce

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Radawa w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Radawa wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.