KRASNOBRÓD - Park Linowy

KRASNOBRÓD - Park Linowy

 
4.5 (2)
  8378 0

KRASNOBRÓD - Park Linowy

Opis atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park Linowy

Krasnobrodzki park linowy powstał w 2010 roku nad brzegiem zalewu - popularnego kąpieliska. Oferuje 2 trasy: średnią oraz wysoką z łącznie 34 przeszkodami i 5 zjazdami o długości 200 m. Przeszkody wiszą na wysokości od 2 do 10 metrów. Trasa średnia dostępna jest dla dzieci od 120 cm wzrostu. Poza tym w parku można oddać "Skok zaufania" czyli skok z platformy na wysokości 10 m. Park jest czynny od 1 maja do 30 września (lipiec-sierpień codziennie, pozostałe miesiące tylko w weekendy).

Foto i wideo galeria

Zdjęcia

KRASNOBRÓD - Park Linowy

Filmy

Qki - Park Linowy Krasnobród - Trasa łatwa

Atrakcje w pobliżu

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Lubelszczyźnie. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

Położenie i dane kontaktowe

Park Linowy - ul. Młyńska - zalew, Krasnobród   tel. +48 664 644 784 kliknij, aby zadzwonić

Współrzędne geograficzne*:
Krasnobród (woj. Lubelskie) - Park Linowy

format D: N50.547256°,  E23.1974439°
format DM: 50° 32.83536'N, 23° 11.846634'E 
format DMS: 50° 32' 50.12''N, 23° 11' 50.80''E 
*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.
Otwórz w:  Google Maps,  Bing Maps,  Openstreet Maps

Zobacz położenie atrakcji na mapie. Możesz też wytyczyć do niej trasę (rozwiń/zwiń)
Swap Start/End

Relacje turystów

Liczba relacji: 2
Ocena atrakcji
 
4.5(2)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji
 
3.0
Przyszliśmy, zobaczyliśmy i odeszliśmy. Najmniejszy park linowy jaki widziałem. Tylko 2 trasy! Niższa jest dla dzieci na oko od 8 lat - córka ma 7 i prawie ma te wymagane  120 cm, ale zrezygnowaliśmy. Położenie nad rowem uniemożliwia jakąkolwiek pomoc przy przytrzymaniu deski czy przestawieniu nogi. Do tego cena - 30 zł to przegięcie! W Krasnobrodzie raczej wszystko jest tanie, a tu wołają 3 dychy za trasę dla dziecka!! 
Przynajmniej dają duże zniżki za 2 i więcej przejść, ale przy takiej ofercie to marna pociecha.
Trasa wyższa bez fajerwerków, nie zauważyłem żadnego gadżetu do zjeżdżania, tak więc mają pole do poprawy, bo na razie jest marnie...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
czerwiec 2014
Ocena atrakcji
 
6.0
Chciałem polecić wszystkim rodzicom aktywnych dzieciaków park linowy w Krasnobrodzie. Co prawda są tam tylko dwie trasy (minus, ale intensywnie się rozbudowują) lecz trasa dla dzieciaków - ta niższa - jest rewelacyjna. Moje dziecko chodziło już wcześniej po parkach (ma siedem lat) lecz zawsze po trasach najniższych takich mniej więcej na wysokości 1-2 m. Tu sprawa jest inna. Trasa w Krasnobrodzie jest dość wysoka (ok 3-4 m?), ale sprzęt i przeszkody dopasowane są dla dzieciaków. A najciekawszą rzeczą jest to, że jest ona położona równolegle do grobli zalewu, więc my (rodzice) chodząc z aparatem i kamerą na wysokości trasy mieliśmy wrażenie, że można wręcz dziecku przepinać karabinczyki. Super sprawa. Obsługa jest miła (widać że się znają na robocie, bo widzieliśmy opuszczanie z trasy wysokiej) trasa ma trzy zjazdy (wiadomo, frajda dla dzieci największa) i co najważniejsze - synka nie mogliśmy wyciągnąć z tego parku. W czasie majówki byliśmy tam 3 razy. Była też jakaś grupa przed nami i dzieciaki nawet bez rodziców sobie świetnie radziły. Naprawdę polecam!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
Trasa dość wysoka, ale łatwa i sprzęt prosty w obsłudze dla dzieci
- Wady
Szkoda, że tylko jedna trasa dla dzieciaków:) Trasa wysoka z tego co widziałem to już wyzwanie nawet dla dorosłych..ale nie odważyłem się:)
Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
majówka 2014
Zdjęcie

Noclegi

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Krasnobród w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Krasnobród wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.