ikonka USTROŃ - Salon zabaw Figle Migle

Informacje o atrakcji turystycznej

USTROŃ - Salon zabaw Figle Migle
Kraj / Region
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Salon zabaw Figle Migle

Figle Migle to salon zabaw dla dzieci w Ustroniu  o powierzchni 200 m2. Posiada personel z wykształceniem pedagogicznym, rodzice mogą więc zostawiać maluchy pod jego opieką. Salon oferuje też m.in. zabawy w czytanie dobranocki oraz zajęcia taneczne flamenco dla dzieci i dorosłych. Jest otwarty codziennie w godz. 10-20 lub 15-20 (w zależności od dnia tygodnia i miesiąca).

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Górnym Śląsku ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ustroń - Salon zabaw Figle Migle
format D: N 49.717486°,   E 18.804458°
format DM: N 49° 43.04916',   E 18° 48.26748'
format DMS: N 49° 43' 02.95'',   E 18° 48' 16.05''
pytajnik
Adres:
Figle Migle, ul. A. Brody 16, 43-450 Ustroń

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ustroń w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ustroń wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  26 listopada 2011

Szybko zapadający zmierzch podczas jesiennego wypadu do Wisły skłonił nas do poszukania jakiejś atrakcji dla dziecka na długie wieczory.
Znaleźliśmy 2 sale zabaw dla dzieci w Ustroniu. Niestety pierwsza - Figloraj, o godz. 17:30 w sobotę była zamknięta, mimo że wg tego co piszą na swojej stronie jest otwarta przez cały rok. Na szczęście druga - Figle Migle, poważnie traktuje ludzi. Znajduje się w mieszkalnej dzielnicy Ustronia, pośród wieżowców (stąd jej nazwa - Manhatan!).
Sala nie jest duża, ale za to bardzo kolorowa i po brzegi wypełniona sprzętem do zabawy. Jest kilka zjeżdzalni i rur, baseny z kulkami, domki, cymbergaj (osobno płatny), różnorakie zabawki, bajki, puzzle etc. Rodzice mogą się napić kawy, niestety trudno znaleźć miejsce aby usiąść, przy 4 osobach dorosłych jest tu już tłok. To właśnie największy mankament Figli Migli - brak przestrzeni. Właściciele wykorzystali to co było dostępne do maksimum, ale bardzo brakuje dodatkowego pomieszczenia. No i dzieci są przez to trochę ograniczone ruchowo, choć nasz syn i tak znalazł miejsce do biegania. Generalnie polecam.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
Dużo zjeżdżalni i sprzętów do zabawy
Dużo różnorodnych zabawek
Kolorowo
Dostępna jest kawa i przekąski
- Wady
Mało przestrzeni
Brak pomieszczenia dla rodziców
Wiek dziecka(i)
3 lata
Data pobytu
październik 2011
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
01
Zgłoś naruszenie zasad