Strefa dla dzieci

ŚLESIN - Park Linowy Leśny Raj

 
5.0 (1)
2326 1
foetus Dodano: 22-02-2017
ŚLESIN - Park Linowy Leśny Raj

Informacje o atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park Linowy Leśny Raj
"Leśny Raj" to pierwszy park linowy w Wielkopolsce Wschodniej, powstały w 2011 r. Oferuje 3 trasy, zjazd tyrolski oraz strefę zabaw dla dzieci "Wioska urwisów". Na trasy linowe składa się w sumie 61 przeszkód, a ich długość to 600 m. Najwyższy punkt znajduje się na 11 metrach. Trasa dziecięca od 120 cm wzrostu.
Park Linowy posiada certyfikat bezpieczeństwa niemieckiej firmy TUV. Jest otwarty w sezonie w godz. 11:00-19:00/20:00 oraz w każdy inny dzień po umówieniu telefonicznym (min. 3 osoby).

GALERIA

Zdjęcia

Strefa dla dzieci

ATRAKCJE W POBLIŻU

Zobacz inne atrakcje turystyczne w Wielkopolsce. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

DANE KONTAKTOWE, ADRESOWE, LOKALIZACYJNE

Adres:
Park Linowy "Leśny Raj" - ul. Napoleona 15b, tel. 665 025 555

Współrzędne geograficzne*:
Ślesin / Wielkopolskie - Park Linowy Leśny Raj

format D: N 52.3730399°,   E 18.3174212°
format DM: N 52° 22.382394',   E 18° 19.045272'
format DMS: N 52° 22' 22.94'',   E 18° 19' 02.72''

*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.

MAPA I DOJAZD

Swap Start/End

NOCLEGI

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ślesin w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl
Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ślesin wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Relacje - opinie i oceny turystów

Liczba relacji: 1

Ocena atrakcji 
 
5.0  (1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji 
 
5.0
Park położony w lesie niedaleko jeziora jako dodatkowa atrakcja dla kąpieliska. Skorzystaliśmy z trasy dziecięcej. Jest to prawdziwa trasa linowa bez siatek zabezpieczających, ale  należy do tych łatwiejszych, bo jest zawieszona nisko nad ziemią. Dziecko  może być w każdej chwili wspomagane  przez rodzica, nadaje się więc dla całkowicie początkujących. Po przejściu syn był zadowolony.
Plusik za to, że nie zapomniano o najmłodszych - przy trasach jest fajny tor przeszkód z trampoliną, a ceny trochę poniżej standardu. 
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Strefa dla dzieci