ikonka ŚLESIN - Park Linowy Leśny Raj

Informacje o atrakcji turystycznej

ŚLESIN - Park Linowy Leśny Raj
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park Linowy Leśny Raj
"Leśny Raj" to pierwszy park linowy w Wielkopolsce Wschodniej, powstały w 2011 r. Oferuje 3 trasy, zjazd tyrolski oraz strefę zabaw dla dzieci "Wioska urwisów". Na trasy linowe składa się w sumie 61 przeszkód, a ich długość to 600 m. Najwyższy punkt znajduje się na 11 metrach. Trasa dziecięca od 120 cm wzrostu.
Park Linowy posiada certyfikat bezpieczeństwa niemieckiej firmy TUV. Jest otwarty w sezonie w godz. 11:00-19:00/20:00 oraz w każdy inny dzień po umówieniu telefonicznym (min. 3 osoby).
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne w Wielkopolsce ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ślesin - Park Linowy Leśny Raj
format D: N 52.37304°,   E 18.317421°
format DM: N 52° 22.3824',   E 18° 19.04526'
format DMS: N 52° 22' 22.94'',   E 18° 19' 02.72''
pytajnik
Adres:
Park Linowy "Leśny Raj" - ul. Napoleona 15b, tel. 665 025 555

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ślesin w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ślesin wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  22 lutego 2017

Park położony w lesie niedaleko jeziora jako dodatkowa atrakcja dla kąpieliska. Skorzystaliśmy z trasy dziecięcej. Jest to prawdziwa trasa linowa bez siatek zabezpieczających, ale należy do tych łatwiejszych, bo jest zawieszona nisko nad ziemią. Dziecko może być w każdej chwili wspomagane przez rodzica, nadaje się więc dla całkowicie początkujących. Po przejściu syn był zadowolony.
Plusik za to, że nie zapomniano o najmłodszych - przy trasach jest fajny tor przeszkód z trampoliną, a ceny trochę poniżej standardu.


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad