ikonka WĄGROWIEC - Aquapark

Informacje o atrakcji turystycznej

WĄGROWIEC - Aquapark
Kraj / Region
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Aquapark

Aquapark Wągrowiec został otwarty w styczniu 2011. Jego właścicielem jest spółka ze 100% udziałem Gminy Wągrowiec. Obiekt posiada baterie słoneczne, dzięki którym dogrzewana jest woda oraz system elektrolizy, pozbawiający ją zapachu chloru. Baseny czynne są codziennie od godziny 7:00 do 22:30. Na terenie obiektu ściśle egzekwowany jest zakaz kąpieli w ubraniu innym niż kąpielówki dla mężczyzn i przylegający do ciała strój kąpielowy dla kobiet.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne w Wielkopolsce ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Wągrowiec - Aquapark
format D: N 52.817255°,   E 17.202602°
format DM: N 52° 49.0353',   E 17° 12.15612'
format DMS: N 52° 49' 02.12'',   E 17° 12' 09.37''
pytajnik
Adres:
AQUAPARK WĄGROWIEC sp. z o.o., ul.Kościuszki 49A, 62-100 Wągrowiec, tel. 67 268 55 55

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Wągrowiec w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Wągrowiec wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  17 lipca 2012

Aquapark to najlepsza atrakcja dla dzieciaka na deszczowe dni, więc do Wągrowca pojechaliśmy w ostatnim dniu długiego majowego weekendu, gdy pogoda strasznie się zepsuła.
Nie oczekiwaliśmy wiele, teraz każdy kryty basen to aquapark i Wągrowiec nie odbiega od normy. Kompleks składa się tylko z 3 basenów: pływackiego, brodzika i rekreacyjnego.
Brodzik jest dla naprawdę małych dzieci i nasz syn dużo czasu tu nie spędził. Są w nim 2 fontanny, natomiast słonik - zjeżdżalnia, który powinien tam być, stał obok nieużywany. Basen rekreacyjny ma kilka atrakcji jak dysze wodne, grota i rwąca rzeka, która niestety kończy się prysznicem i nie da się go ominąć (totalny bezsens odstraszający dzieci). Pozytywną niespodzianką był natomiast bar wodny na końcu basenu rekreacyjnego.
Aquapark posiada jedną rurę do zjeżdżania, całkiem niezłą oraz 2 jakuzzi z wodą solankową. Spędziliśmy tu przyjemne 2 godziny, ale szału nie ma.
Cały obiekt jest mały i jest to ograniczenie, którego nie da się obejść, ale widać że właściciele robią co mogą aby go uatrakcyjnić. Świadczy o tym wspomniany bar na wodzie, co widzę w Polsce pierwszy raz, palmy czy leżaki pod parasolami niczym z egzotycznej plaży, terrarium z żywymi jaszczurami. Pomysłowo jest także rozwiązane miejsce na położenie klapek czy torby na łamanych półeczkach, a nie na podłodze. Dla dzieci przygotowano kosz pełen rękawków, kół i innych przyrządów do pływania. Za to wielki plus dla Aquaparku Wągrowiec. Obiekt oferuje także grotę solną ze specjalnymi seansami dla rodziców z dziećmi, ale mimo chęci nie wystarczyło nam czasu, aby z niej skorzystać.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
w pełni dostępne dmuchańce i inne przyrządy pływackie dla dzieci
bar na wodzie
szczypta egzotyki
- Wady
rwąca rzeka z obowiązkowym prysznicem
mało basenów i atrakcji dla dzieci
tylko 1 zjeżdżalnia
Wiek dziecka(i)
3.5 roku
Data pobytu
maj 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
31
Zgłoś naruszenie zasad