ikonka KRUSZWICA - Plaża na Cyplu

Informacje o atrakcji turystycznej

KRUSZWICA - Plaża na Cyplu
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Plaża na Cyplu

Plaża na Półwyspie Rzępowskim wcinającym się w jezioro Gopło w Kruszwicy została otwarta w 2012 roku. Do jej przygotowania wykorzystano 500 ton piasku. 2 lata później postawiono przy niej ogrodzony plac zabaw, bar "Pod Malwami" oraz rozpoczęła działalność wypożyczalnia sprzętu wodnego. Od 2015 r. rozgrywane są turnieje siatkówki plażowej. Kąpielisko jest strzeżone w okresie 1.07 - 31.08 w godz. 10:00 - 18:00. Wstęp jest darmowy.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne w Kujawsko-pomorskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Kruszwica - Plaża na Cyplu
format D: N 52.666437°,   E 18.329734°
format DM: N 52° 39.98622',   E 18° 19.78404'
format DMS: N 52° 39' 59.17'',   E 18° 19' 47.04''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Kruszwica w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Kruszwica wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 2 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.8 na 6.0  (głosów: 2)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
karpik  Autor  Autor: karpik     Data dodania  29 sierpnia 2017

Z tego co zauważyłam podczas przechadzki jest tu wszystko co potrzeba do wypoczynku: czysta plaża, takaż woda, strzeżone kąpielisko z pełnym zapleczem, bar, boiska sportowe, urządzenia do zabawy dla dzieci itp.


Galeria
Data pobytu
lato 2016
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.5
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  27 kwietnia 2016

Bardzo przyjemne kąpielisko, a dodatkowo jego położenie umożliwia zwiedzenie Mysiej Wieży i odpoczynek na plaży bez ruszania samochodu. Parking jest jednak trochę oddalony, więc trzeba kawałek podejść z klamotami plażowymi. Nie ma za to żadnych opłat ani za parking, ani za plażę.
Piasku jest tu dużo i jest on czysty. Woda ciepła (w krótkim okresie czasu odwiedziliśmy kilka kąpielisk w okolicy i w Kruszwicy była najcieplejsza).
Słońce nie męczy, bo świeci z boku, a po południu wysokie drzewa umożliwiały schowanie się w cieniu. Na miejscu jest plac zabaw, mała gastronomia (jeden mały bar), przebieralnie, a także boisko do siatki, wypożyczalnia sprzętu wodnego i mały pomost, więc nie brakuje niczego
Mankamentem było tylko zachowanie miejscowych plażowiczek i brak zakazu palenia na plaży. Tak się złożyło, że jedynymi osobami nie liczącymi się z ludźmi w około były matki z małymi dziećmi, które namiętnie paliły przy nich papierosy nad wodą - zadziwiająca głupota i brak kultury...


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
30
Zgłoś naruszenie zasad