ikonka KRYNICA ZDRÓJ - Krynicki Park Linowy

Informacje o atrakcji turystycznej

KRYNICA ZDRÓJ - Krynicki Park Linowy
Kraj / Region
Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Krynicki Park Linowy

Krynicki Park Linowy znajduje się w lesie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Oferuje 6 tras, Big Swing czyli skok wahadłowy z wysokości 17 metrów, ściankę wspinaczkową z 3 drogami wejścia oraz trampolinę dla dzieci. W sumie posiada 81 przeszkód, a trasa zjazdowa liczy 260 m. Otwarty jest przez cały rok, w wakacje codziennie od 10:00 do 20:00, w inne miesiące krócej, a od listopada do marca tylko w weekendy i święta

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne w Małopolsce ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Krynica Zdrój - Krynicki Park Linowy
format D: N 49.410404°,   E 20.926784°
format DM: N 49° 24.62424',   E 20° 55.60704'
format DMS: N 49° 24' 37.45'',   E 20° 55' 36.42''
pytajnik
Adres:
Krynicki Park Linowy - Krynica Zdrój, Czarny Potok, gsm: Aleksandra 660 313 091, Marcin 604 483 578

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Krynica Zdrój w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Krynica Zdrój wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  20 grudnia 2013

To pierwszy park linowy, który nie odwiedzaliśmy sami, mogliśmy więc z niego wszyscy w pełni skorzystać. Syn po raz pierwszy przeszedł prawdziwą trasę linową juniorską, a nie ścieżkę dla maluchów, a ja razem z żoną spróbowaliśmy sił na drugiej pod względem trudności trasie Wysokiej.
Park jest leży na całkowitym odludziu, daleko od centrum miasta, po drodze do kolejki na Jaworzynę Krynicką. Trzeba skręcić w las za wielkim hotelem. Położenie ma więc ciekawe, a jesienią bardzo malownicze. Fajny jest wiszący most na doliną jakiegoś potoku, który może być atrakcją dla małych dzieci.
Tras jest sporo, każdy znajdzie coś dla siebie, jedna z samymi zjazdami, inna o nazwie "Bąbel" dla maluchów. Na początku rozczarował nas właśnie ten Bąbel, trasa jest krótka i przeznaczona dla naprawdę małych dzieci, a przy tym bardzo kosztowna, nawet nie wykupywaliśmy na nią biletu. Sytuację ratuje jednak trampolina - to zawsze się sprawdza, przynajmniej w przypadku naszego syna. Postanowiliśmy go jednak namówić do przejścia prawdziwej trasy. Chwilę to trwało, ale w końcu się udało. Miał trochę oporów, szczególnie na początku. Czasem trzeba było mu pomóc, ale ogólnie radził sobie całkiem nieźle i było to dla niego spore przeżycie.
Potem i my zadebiutowaliśmy na tego rodzaju atrakcji. Chyba trochę przeceniliśmy swoje możliwości wybierając trudną trasę, bo było ciężej niż oczekiwaliśmy, ale satysfakcja z przejścia ogromna. Po drodze są bardzo fajne i różnorodne przeszkody, w tym krótkie zjazdy na sankach i nartach oraz długi zjazd na rękach nad korytem potoku.
Obsługa parku jest miła i bez zarzutu, a cennik dość elastyczny. Jest kilka pakietów pozwalających obniżyć koszty między 10 a 20%. Brak gastronomii.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
październik 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
10
Zgłoś naruszenie zasad