ikonka MUSZYNA - Basen zdrojowy

Informacje o atrakcji turystycznej

MUSZYNA - Basen zdrojowy
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Basen zdrojowy

Baseny zdrojowe w Muszynie noszą oficjalną nazwę Centrum Rekreacyjno-Sportowe im. Waldemara Serwińskiego. Położone są w zakolu Popradu, w dzielnicy Zapopradzie, czyli do niedawna przy głównym deptaku spacerowym tego zdroju (obecnie jest wybudowany nowy park zdrojowy). Otwarcie basenów nastąpiło w lipcu 2010. Składa się z basenu rekreacyjnego, pływackiego z 3 torami długości 25 m, brodzika i 4 jacuzzi z wodą o właściwościach leczniczych. Następnie obiekt wzbogacono o park linowy dla dzieci w wieku 3-13 lat, dmuchańce  i minigolf. Basen działa w sezonie, w godzinach 10.00 - 20.00.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne w Małopolsce ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Muszyna - Basen zdrojowy
format D: N 49.350569°,   E 20.888314°
format DM: N 49° 21.03414',   E 20° 53.29884'
format DMS: N 49° 21' 02.05'',   E 20° 53' 17.93''
pytajnik
Adres:
Centrum Rekreacyjno-Sportowe im. Waldemara Serwińskiego, Al. Zdrojowa, Muszyna, tel. 18 477 79 60

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Muszyna w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Muszyna wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 2 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.8 na 6.0  (głosów: 2)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
  Autor  Autor: artu     Data dodania  15 grudnia 2017

Fajne miejsce, polecam! Przy ładnej pogodzie tłumy ludzi, ale da się przeżyć. Baseny nowoczesne, dużo trawki i można pożyczyć leżak i parasol. Ceny w miarę przystępne.


Galeria
Wiek dziecka(i)
11 lat
Data pobytu
lipiec 2017
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.5
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania   1 grudnia 2011

Jakiś rok temu oglądałem program telewizyjny o powstawaniu basenu w Muszynie i na komputerowych wizualizacjach wyglądał nieco lepiej (miało być więcej roślinności, palm itp.). Ogólnie jest jednak całkiem dobrze. Baseny ułożone są na planie okręgu. Dla maluchów jest fajny brodzik z małą zjeżdżalnią, nosorożcem i armatą tryskającą wodą. Trochę brakuje atrakcji dla starszych dzieci, bo np. 4 czy 5-latek w brodziku z 35 cm wody może nie chcieć się bawić.
Basen rekreacyjny posiada zaledwie jedną podwójną zjeżdżalnię, z której mogą zjechać 4 osoby na raz, wysepkę, grzyba wodnego i strefę z falą. Dla dorosłych są jakuzzi i basen do pływania z torami.
Główny basen miał podobno temperaturę wody 28 st. C, ale wg mnie była znacznie niższa.
Cały kompleks położony jest w bardzo ładnej górzysto - leśnej scenerii. Patrząc na te krajobrazy można w pewnym stopniu wybaczyć skromność obiektu, ale niestety muszę stwierdzić, że na Węgrzech niewiele znacząca mieścina miewa lepiej rozwinięte kąpieliska. Niemniej jednak biorąc pod uwagę, że to Polska, że jest ładnie i czysto, można coś przekąsić w dwóch barach po obu stronach bramy wejściowej, a ubikacje także są w porządku daję ocenę minus bardzo dobrą.
Opłaty za wstęp są w miarę niewygórowane i elastyczne, w 2011 turyści mieli do wyboru 3 opcje: 15zł/2 godz, 20zł/4 godz. 30zł/dzień.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
- ciekawy wygląd całego kompleksu
- piękne położenie
- pełne zaplecze
- Wady
- skromna ilość basenów
- zimna woda
Wiek dziecka(i)
3 lata
Data pobytu
sierpień 2011
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
245
Zgłoś naruszenie zasad