STARE JABŁONKI - Kąpielisko hotelu Anders

 
6.0 (1)
4523 1
foetus Zaktualizowano: 24-11-2019
STARE JABŁONKI - Kąpielisko hotelu Anders

Informacje o atrakcji turystycznej

Miejscowość
Nazwa atrakcji
Kąpielisko hotelowe
Atrakcja ekonomiczna

Kąpielisko przy hotelu Anders w Starych Jabłonkach utworzone zostało na objętym strefą ciszy jeziorze Szeląg Mały, leżącym na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego. Plaża w sezonie letnim jest strzeżona, dla gości hotelowych bezpłatna, dla osób z zewnątrz wstęp za drobną opłatą. Obiekt posiada pełną infrastrukturę z restauracją włoską oraz boiska do siatkówki plażowej. Do 2014 r. odbywały się tu prestiżowe zawody z cyklu World Tour (od 2015 r. przeniesione do Olsztyna). Na plaży działa sieć WIFI.


GALERIA

Zdjęcia

Zaplecze gastronomiczne
Plaża
Strefa z głębszą wodą
Lasy otaczające jezioro

ATRAKCJE W POBLIŻU

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Warmii i Mazurach. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

DANE KONTAKTOWE, ADRESOWE, LOKALIZACYJNE

Adres:
Hotel Anders - ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki, tel. (89) 642 70 00

Współrzędne geograficzne*:
Stare Jabłonki / Warmińsko Mazurskie - Kąpielisko hotelowe

format D: N 53.6859448°,   E 20.1023305°
format DM: N 53° 41.156688',   E 20° 6.13983'
format DMS: N 53° 41' 09.40'',   E 20° 06' 08.39''

*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.

MAPA I DOJAZD

Swap Start/End

NOCLEGI

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Stare Jabłonki w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl
Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Stare Jabłonki wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Relacje - opinie i oceny turystów

Liczba relacji: 1

Ocena atrakcji 
 
6.0  (1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji 
 
6.0
Bardzo dobra alternatywa dla plaż w Ostródzie, które nie całkiem przypadły nam do gustu. Plaża prywatna, więc zadbana i czysta. Gastronomia w porządku - można  dostać  dobrą pizzę, fastfood, lody itp.  Trafiliśmy na zmienną pogodę, ale dach nad stolikami zapewniał ochronę  przed przelotnym deszczem. Toalety również bardzo porządne.
Plaża całkiem  spora i nie zatłoczona. Woda ciepła.   Jest kilka drzew, pozwalających schronić się przed słońcem. Piasek mógłby być lepszy, ale w sumie OK. Płytki obszar  dla dzieci jest odgrodzony pomostem, za nim jest już głębiej.  Z brzegu ładne widoki na mazurskie lasy. 
Z dodatkowych atrakcji jest wypożyczalnia rowerów wodnych i boiska do siatkówki plażowej. Brak niestety  placu zabaw  czy jakichkolwiek urządzeń  dla dzieci i to jest największą wadą tego miejsca.
Z boku  znajduje się mała przystań, do której przypływają statki żeglugi po kanale elbląskim. Zaskoczyło nas, że są one tak małe, a  bilety tak nieprzyzwoicie drogie...
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Zaplecze gastronomiczne
Plaża
Strefa z głębszą wodą
Lasy otaczające jezioro