ikonka STARE JABŁONKI - Kąpielisko hotelu Anders

Informacje o atrakcji turystycznej

STARE JABŁONKI - Kąpielisko hotelu Anders
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Kąpielisko hotelowe

Kąpielisko przy hotelu Anders w Starych Jabłonkach utworzone zostało na objętym strefą ciszy jeziorze Szeląg Mały, leżącym na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego. Plaża w sezonie letnim jest strzeżona, dla gości hotelowych bezpłatna, dla osób z zewnątrz wstęp za drobną opłatą. Obiekt posiada pełną infrastrukturę z restauracją włoską oraz boiska do siatkówki plażowej. Do 2014 r. odbywały się tu prestiżowe zawody z cyklu World Tour (od 2015 r. przeniesione do Olsztyna). Na plaży działa sieć WIFI.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Warmii i Mazurach ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Stare Jabłonki - Kąpielisko hotelowe
format D: N 53.685945°,   E 20.102331°
format DM: N 53° 41.1567',   E 20° 6.13986'
format DMS: N 53° 41' 09.40'',   E 20° 06' 08.39''
pytajnik
Adres:
Hotel Anders - ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki, tel. (89) 642 70 00

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Stare Jabłonki w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Stare Jabłonki wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  24 marca 2015

Bardzo dobra alternatywa dla plaż w Ostródzie, które nie całkiem przypadły nam do gustu. Plaża prywatna, więc zadbana i czysta. Gastronomia w porządku - można dostać dobrą pizzę, fastfood, lody itp. Trafiliśmy na zmienną pogodę, ale dach nad stolikami zapewniał ochronę przed przelotnym deszczem. Toalety również bardzo porządne.
Plaża całkiem spora i nie zatłoczona. Woda ciepła. Jest kilka drzew, pozwalających schronić się przed słońcem. Piasek mógłby być lepszy, ale w sumie OK. Płytki obszar dla dzieci jest odgrodzony pomostem, za nim jest już głębiej. Z brzegu ładne widoki na mazurskie lasy.
Z dodatkowych atrakcji jest wypożyczalnia rowerów wodnych i boiska do siatkówki plażowej. Brak niestety placu zabaw czy jakichkolwiek urządzeń dla dzieci i to jest największą wadą tego miejsca.
Z boku znajduje się mała przystań, do której przypływają statki żeglugi po kanale elbląskim. Zaskoczyło nas, że są one tak małe, a bilety tak nieprzyzwoicie drogie...


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
10
Zgłoś naruszenie zasad