ikonka OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

Informacje o atrakcji turystycznej

OSTRÓDA - Aquapark Ostróda
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Aquapark Ostróda
Aquapark Ostróda powstał w 2006 roku przy Galerii Mazurskiej (handlowej). W 2009 został zmodernizowany przy okazji rozbudowy obiektu o Hotel Platinum. Składa się z basenu pływackiego z 6 torami, 2 basenów rekreacyjnych, rwącej rzeki, 2 basenów / brodzików z atrakcjami dla dzieci i 2 jacuzzi. Poza tym jest tu kilka rodzajów saun, łaźnia i grota lodowa. W ofercie obiektu są zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla różnych grup wiekowych (już od niemowlaków). Aquapark jest otwarty codziennie w godz. 6:00-22:00. Do każdego biletu dokładane jest 10 gratisowych minut.
Typ atrakcji

Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Warmii i Mazurach ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ostróda - Aquapark Ostróda
format D: N 53.698446°,   E 19.958492°
format DM: N 53° 41.90676',   E 19° 57.50952'
format DMS: N 53° 41' 54.41'',   E 19° 57' 30.57''
pytajnik
Adres:
Aquapark Ostróda - ul. Jana Pawła II 9, Ostróda, tel. (89) 642-05-52

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  16 lutego 2015

Nie ma w tym aquaparku nic szczególnego. Bardzo skromny obiekt z dominującym basenem pływackim, bez specjalnych atrakcji, a jednak można tu przyjemnie spędzić czas. My przynajmniej bawiliśmy się świetnie. Wszystko za sprawą basenu z rwącą rzeką. Jest on większy niż zwykle spotykane, o podłużnym kształcie i z szybkim nurtem. Mieliśmy własną piłkę, a na miejscu były do dyspozycji akcesoria typu deski czy węże piankowe. Przez prawie godzinę nie wychodziliśmy z tego basenu, bo dzieciak za nic nie chciał zrobić sobie przerwy.
Dla maluchów jest też grzybek z płytkim brodzikiem oraz basenik, w którym upakowano sporą liczbę atrakcji sikających wodą typu, pajac, foka, wąż oraz zamek i mikro-zjeżdżalnia. Wzbudził on u syna raczej średnie zainteresowanie, może dlatego że nie było innych dzieci w podobnym wieku.
Najwięcej czasu spędziliśmy, poza rwącą rzeką, na sąsiednim basenie rekreacyjnym z masażami wodnymi. Aquapark nie posiada niestety żadnej zjeżdżalni. Nie ma tu również gastronomii, ale tuż za drzwiami jest supermarket.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
01
Zgłoś naruszenie zasad