ikonka OSTRÓDA - Aquapark Ostróda

Informacje o atrakcji turystycznej

OSTRÓDA - Aquapark Ostróda
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Aquapark Ostróda
Aquapark Ostróda powstał w 2006 roku przy Galerii Mazurskiej (handlowej). W 2009 został zmodernizowany przy okazji rozbudowy obiektu o Hotel Platinum. Składa się z basenu pływackiego z 6 torami, 2 basenów rekreacyjnych, rwącej rzeki, 2 basenów / brodzików z atrakcjami dla dzieci i 2 jacuzzi. Poza tym jest tu kilka rodzajów saun, łaźnia i grota lodowa. W ofercie obiektu są zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla różnych grup wiekowych (już od niemowlaków). Aquapark jest otwarty codziennie w godz. 6:00-22:00. Do każdego biletu dokładane jest 10 gratisowych minut.
Typ atrakcji

Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Warmii i Mazurach ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ostróda - Aquapark Ostróda
format D: N 53.698446°,   E 19.958492°
format DM: N 53° 41.90676',   E 19° 57.50952'
format DMS: N 53° 41' 54.41'',   E 19° 57' 30.57''
pytajnik
Adres:
Aquapark Ostróda - ul. Jana Pawła II 9, Ostróda, tel. (89) 642-05-52

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ostróda wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  16 lutego 2015

Nie ma w tym aquaparku nic szczególnego. Bardzo skromny obiekt z dominującym basenem pływackim, bez specjalnych atrakcji, a jednak można tu przyjemnie spędzić czas. My przynajmniej bawiliśmy się świetnie. Wszystko za sprawą basenu z rwącą rzeką. Jest on większy niż zwykle spotykane, o podłużnym kształcie i z szybkim nurtem. Mieliśmy własną piłkę, a na miejscu były do dyspozycji akcesoria typu deski czy węże piankowe. Przez prawie godzinę nie wychodziliśmy z tego basenu, bo dzieciak za nic nie chciał zrobić sobie przerwy.
Dla maluchów jest też grzybek z płytkim brodzikiem oraz basenik, w którym upakowano sporą liczbę atrakcji sikających wodą typu, pajac, foka, wąż oraz zamek i mikro-zjeżdżalnia. Wzbudził on u syna raczej średnie zainteresowanie, może dlatego że nie było innych dzieci w podobnym wieku.
Najwięcej czasu spędziliśmy, poza rwącą rzeką, na sąsiednim basenie rekreacyjnym z masażami wodnymi. Aquapark nie posiada niestety żadnej zjeżdżalni. Nie ma tu również gastronomii, ale tuż za drzwiami jest supermarket.


Galeria
Wiek dziecka(i)
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad