ikonka RYN - Plaża miejska

Informacje o atrakcji turystycznej

RYN - Plaża miejska
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Plaża miejska

Plaża miejska w Rynie znajduje się nad jeziorem Ołów, tuż pod wzgórzem z krzyżackim zamkiem. Obiekt posiada infrastrukturę sportową i wypoczynkową oraz plac zabaw. Kąpielisko istniało w tym miejscu już przed II wojną św. W 2013 roku przeprowadzono  prace remontowe pomostu  oraz zbudowano w pobliżu nowy, na cele wędkarskie. Powstały też nowoczesne sanitariaty i parking. Wstęp bezpłatny.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Warmii i Mazurach ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ryn - Plaża miejska
format D: N 53.940245°,   E 21.548283°
format DM: N 53° 56.4147',   E 21° 32.89698'
format DMS: N 53° 56' 24.88'',   E 21° 32' 53.82''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ryn w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ryn wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
Ina  Autor  Autor: Ina     Data dodania  16 października 2012

Ryńska plaża robi bardzo pozytywne wrżenie. Jest strzeżona, piaszczysta i ogrodzona (co może być ważne dla rodziców z nadpobudliwymi dziećmi). Posiada drewniane molo, ławeczki, miejsce na ognisko i wiaty grillowe. Można wypuścić się na spacer za jezioro, nawet z wózkiem, bo okolica bardzo malownicza. Woda wydaje się bardzo czysta, zejście łagodne, dobre dla maluchów. W pobliżu jest tylko jeden bar oraz toaleta, nie korzystaliśmy z nich, ale z zewnątrz nie prezentowały się najlepiej. Jest również plac zabaw, ale szkoda, że trochę oddalony, właściwie to sporo poza plażą. Dla aktywnych boisko do siatki, kort i wypożyczalnia sprzętu.
Miło spędziliśmy tu czas przy okazji zwiedzania leżącego tuż obok zamku.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
2 lata
Data pobytu
czerwiec 2010
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad