MIELNO - Laserbox

 
0.0 (0)
1091 0
foetus Zaktualizowano: 18-11-2019
MIELNO - Laserbox

Informacje o atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Laserbox

Laserbox powstał w 2018 roku. Jest to pierwsza taka atrakcja w północnej Polsce. Przy odrobinie fantazji pozwala ona odwiedzającym poczuć się jak bohater z filmów akcji lub łowca laserów. Zabawa odbywa się w pomieszczeniu ze specjalnym oświetleniem, lampami UV, fluorescencyjnymi naklejkami przy efektach audio i dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki z masą dymu. W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, a rywalizacja z innymi graczami polega na uzyskaniu jak największej liczby punktów. Do wyboru jest jeden z dwóch trybów: Labirynt laserowy (laserowe wiązki, które trzeba ominąć) oraz Łowca laserów (łapanie wiązek laserowych). Atrakcja jest czynna w sezonie codziennie w godz. 10:00-20:00.


GALERIA

Zdjęcia

ATRAKCJE W POBLIŻU

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

DANE KONTAKTOWE, ADRESOWE, LOKALIZACYJNE

Adres:
Laserbox - ul. Kościelna 10, Mielno, gsm 889 793 781

Współrzędne geograficzne*:
Mielno / Zachodniopomorskie - Laserbox

format D: N 54.256087°,   E 16.049706°
format DM: N 54° 15.36522',   E 16° 2.98236'
format DMS: N 54° 15' 21.91'',   E 16° 02' 58.94''

*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.

MAPA I DOJAZD

Swap Start/End

NOCLEGI

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Mielno w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl
Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Mielno wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Relacje - opinie i oceny turystów

Brak relacji z tego miejsca
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji