ikonka MIELNO - Laserbox

Informacje o atrakcji turystycznej

MIELNO - Laserbox
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Laserbox
Laserbox powstał w 2018 roku. Jest to pierwsza taka atrakcja w północnej Polsce. Przy odrobinie fantazji pozwala ona odwiedzającym poczuć się jak bohater z filmów akcji lub łowca laserów. Zabawa odbywa się w pomieszczeniu ze specjalnym oświetleniem, lampami UV, fluorescencyjnymi naklejkami przy efektach audio i dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki z masą dymu. W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, a rywalizacja z innymi graczami polega na uzyskaniu jak największej liczby punktów. Do wyboru jest jeden z dwóch trybów: Labirynt laserowy (laserowe wiązki, które trzeba ominąć) oraz Łowca laserów (łapanie wiązek laserowych). Atrakcja jest czynna w sezonie codziennie w godz. 10:00-20:00.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Mielno - Laserbox
format D: N 54.256087°,   E 16.049706°
format DM: N 54° 15.36522',   E 16° 2.98236'
format DMS: N 54° 15' 21.91'',   E 16° 02' 58.94''
pytajnik
Adres:
Laserbox - ul. Kościelna 10, Mielno, gsm 889 793 781

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Mielno w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

   

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Mielno wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Brak relacji użytkowników dla tego miejsca.

Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.