ikonka REWAL - Oceanarium

Informacje o atrakcji turystycznej

REWAL - Oceanarium
Atrakcja na złą pogodę
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Oceanarium

O oceanarium w Rewalu brak jakichkolwiek informacji. Mieści się przy ul. Westerplatte. Powstało prawdopodobnie w 2009 roku. Posiada ponad 20 akwariów słodkowodnych i morskich oraz kilka terrariów. Cena biletu w 2013 roku wynosiła 20 zł.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Rewal - Oceanarium
format D: N 54.081235°,   E 15.015861°
format DM: N 54° 4.8741',   E 15° 0.95166'
format DMS: N 54° 04' 52.45'',   E 15° 00' 57.10''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Rewal w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Rewal wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  10 listopada 2013

Do zwiedzenia rewalskiego oceanarium skusiły nas billboardy przy drodze. Budynek, w którym się mieści to niepozorny domek-sklep. Oceanarium zajmuje jego piwnice. Nie było to zachęcające, więc żona nawet nie wchodziła.
Środek urządzony jest po najniższej linii oporu, praktycznie nie ma wystroju poza pofałdowaniem ścian i sufitu. W zaciemnionym wnętrzu stoją rzędy akwariów o takich samych rozmiarach, tylko na środku umieszczono 2 większe okrągłe zbiorniki, jakby dookoła filarów. Najbardziej interesujące są oczywiście akwaria morskie, jest ich ok. 15. Można poobserwować kilka naprawdę ładnych kolorowych rybek, krabów, ukwiałów, koralowców, są też płaszczki, rekin i kilka ciekawych większych okazów. Zaskakująco dużo jest jesiotrów w różnych odmianach, choć nie ma w nich nic interesującego. Na końcu stoi parę terrariów z wężami i jaszczurami.
Generalnie jakaś atrakcja to jest, ale nie za cenę całodziennego biletu do ZOO (a nawet wyższą). My spędziliśmy tam zaledwie 20 minut. Pewnym minusem jest też umieszczenie akwariów zbyt wysoko dla maluchów, nikt nie pomyślał np. o schodku podwyższającym, aby dzieciaki mogły wygodnie oglądać.
Oceanarium położone jest w centrum miejscowości, przy przystanku autobusowym i charakterystycznym parkingu z elektroniczną obsługą.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
3010
Zgłoś naruszenie zasad