ikonka ŚWINOUJŚCIE - Park linowy Bluszcz

Informacje o atrakcji turystycznej

ŚWINOUJŚCIE - Park linowy Bluszcz
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park linowy Bluszcz

Bluszcz to park linowy powstały w 2011 roku przy ulicy Matejki, w pasie zieleni między centrum miasta a dzielnicą nadmorską. Składa się z 6 tras o łącznej długości 800 metrów z prawie 80 przeszkodami. Park oferuje pokonanie trasy z instruktorem oraz nagranie płyty DVD z przejściem klienta. Otwarty jest w sezonie od godz. 10 do zmierzchu. Na niektóre trasy możliwe jest wykupienie biletu łączonego z siostrzanym parkiem w Międzyzdrojach.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Świnoujście - Park linowy Bluszcz
format D: N 53.917638°,   E 14.24456°
format DM: N 53° 55.05828',   E 14° 14.6736'
format DMS: N 53° 55' 03.50'',   E 14° 14' 40.42''
pytajnik
Adres:
Park Linowy BLUSZCZ Świnoujście - ul. Matejki, Świnoujście, gsm 510-268-280

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Świnoujście w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Świnoujście wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  31 października 2013

Do parku linowego w Świnoujściu przyszliśmy z zamiarem skorzystania jedynie z trasy dla dzieci (niebieskiej). Ludzi było sporo, mimo atakujących nawet w południe komarów. Niestety trasa dla maluchów jest najsłabiej przygotowana ze wszystkich. Kosztowała 10 zł za 2 przejścia, ale ponieważ obsługa ma pełne ręce roboty nikt nie sprawdza ile razy dziecko skorzystało z atrakcji. Nasz syn zrobił to 3 razy i po prostu więcej nie chciał. Trasa nie jest może najkrótsza, bo widzieliśmy już krótsze, ale zbyt łatwa i monotonna. Sam park natomiast robi bardzo pozytywne wrażenie. Jest 5 tras dla starszych dzieci i dorosłych, w tym tandemowa - można na niej iść w parze obok siebie. Są ciekawe przeszkody i atrakcje w postaci zjazdu na rowerku czy sankach. Obsługa i instruktorzy wyglądali na bardzo zaangażowanych. Przy kasie rozrysowane są wszystkie trasy, co umożliwia szczegółowe poznanie jakie każda z nich zawiera przeszkody. Tak więc ogólnie fajnie, ale nie dla rodziców z maluchem w wieku takim jak nasz - na trasą niebieską za duży, na pozostałe za mały (trzeba mieć 120 cm wzrostu).


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
zróżnicowane trasy
ciekawe przeszkody
trasa typu tandem
- Wady
słaba trasa dla maluchów
komary
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad