ikonka DZIWNÓW - Dmuchany Świat Letti Lili

Informacje o atrakcji turystycznej

DZIWNÓW - Dmuchany Świat Letti Lili
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Dmuchany Świat Letti Lili
Miejsce na medal 2013
ATRAKCJA WYRÓŻNIONA.
Co to oznacza?

Dmuchany Świat Letti Lili to miejsce w centrum Dziwnowa przy ul. Mickiewicza powstałe w 2013 roku i oferujące dzieciom możliwość zabawy na szeregu dmuchanych zamkach oraz innych obiektach. Wszystkie atrakcje są w cenie jednego biletu (19,90 zł), a czas zabawy jest nieograniczony. Plac czynny jest w sezonie od godz. 9 do 21.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Dziwnów - Dmuchany Świat Letti Lili
format D: N 54.022191°,   E 14.742749°
format DM: N 54° 1.33146',   E 14° 44.56494'
format DMS: N 54° 01' 19.89'',   E 14° 44' 33.90''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Dziwnów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Dziwnów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Sprawdzone i polecane
Bar Smażalnia "Rybacka"

Smażalnię tę odkryliśmy pod koniec pobytu w Dziwnowie i dlatego odwiedziliśmy ją tylko raz. Ryby i zupa były znakomite. Warto dodać, że Rybacka to nie tylko smażalnia - lokal posiada szerszą ofertę dań. Konsumpcja na stolikach na zewnątrz lub pod dachem z ładnym wystrojem marynistycznym. Położona w zachodniej części Dziwnowa, nieco oddalona od centrum.

Lokalizacja:   ul. Osiedle Rybackie 113a, Dziwnów - pokaż na mapie
Kontakt:   +48 723 925 331

Sprawdzone i polecane
Smażalnia ryb "Portowa"

Świetna smażalnia, przetestowana przez nas dwukrotnie. Rybki bardzo dobre, ceny dogodne. Stoliki na zewnątrz lub w altanie dostawionej do budynku. Smażalni należy szukać w porcie, przy głównej drodze przelotowej przez Dziwnów.

Lokalizacja:   ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 2, Dziwnów - pokaż na mapie
Kontakt:   +48 91 381 42 70

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  29 października 2013

Jak dla mnie absolutny hit Dziwnowa. Jest to ogrodzony plac zabaw na wolnym powietrzu złożony z mnóstwa dmuchańców (na pewno ponad 10), w którym nie obowiązują limity czasowe. Płaci się tylko za dziecko 20 zł i maluch może się bawić ile chce, dopóki nie opuścimy placu. Dokładając jeszcze 10 zł możemy wchodzić i wychodzić dowolną ilość razy w ciągu dnia.
Rodzice mogą w tym czasie usiąść na krzesłach w centrum placu lub na uboczu przy stolikach. Baru co prawda żadnego nie ma, ale można wnosić co się chce z zewnątrz.
Wszystkie urządzenia były sprawne i przy takiej ich ilości nie było tłoku. Szczególnie fajny i najbardziej oblegany był unikalny ruchomy dmuchaniec - ptak z dziobem, który działa jak winda, nasz syn spędzał na nim za każdym razem z godzinę. Są też trampoliny a nawet kącik dla maluchów, które jeszcze nie chodzą. Przy wyjściu każde dziecko otrzymuje lizaka, tak więc jest pełnia szczęścia.
Dmuchany Świat ma dobrą lokalizację, w centrum miasta, w pobliżu dużego supermarketu Polo, graniczy też ze stoiskiem z wojskową grochówką, która jest wyśmienita oraz wędzarnią ryb (również bardzo dobra).


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
duża ilość dmuchańców
relatywnie niska cena za długi czas zabawy
otwarte do późna
- Wady
brak własnego baru
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
lipiec 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
80
Zgłoś naruszenie zasad