ikonka DARŁOWO - DARŁÓWKO - Park wodny Jan

Informacje o atrakcji turystycznej

DARŁOWO - DARŁÓWKO - Park wodny Jan
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna
Nazwa atrakcji
Park wodny Jan

Baseny w nadmorskiej dzielnicy Darłowa - Darłówku Wschodnim noszą nazwę Park Wodny Jan. Powstały w 2003 roku z inicjatywy Zakładów Drzewnych Poldan w Sławnie. Na park wodny składa się 5 basenów, w tym 1 zewnętrzny, 4 zjeżdżalnie, jacuzzi, sauna, kręgielnia. Basen rekreacyjny przez cały rok jest napełniony wodą morską. W sumie baseny zajmują powierzchnię 1500 m2. Obiekt jest otwarty przez cały rok (po sezonie z wyjątkiem pon. i wt.)  w zmiennych godzinach.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Darłowo - Darłówko - Park wodny Jan
format D: N 54.443718°,   E 16.396322°
format DM: N 54° 26.62308',   E 16° 23.77932'
format DMS: N 54° 26' 37.38'',   E 16° 23' 46.76''
pytajnik
Adres:
Park Wodny JAN, Darłówko Wschodnie, ul. Północna 14, tel. 94 314 49 10

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Noclegi
U Sevilli - domki letniskowe U Sevilli - domki letniskowe

Drewniane oraz murowane domki letniskowe U Sevilli w Darłowie. Cicha i spokojna okolica, teren ogrodzony, plac zabaw dla dzieci. Domki wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, tv, wi-fi, naczynia, grill, taras. Mile widziane zwierzęta, parking bezpłatny. Wiecej szczegółów na stronie : usevilli.pl Zapraszamy na wczasy nad morzem do Darłowa

Adres:   Polna 45-47, 76-150, Darłowo - pokaż na mapie
Kontakt:   504 128 684, (94) 314 3949
Strona WWW:   usevilli.pl

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Darłowo - Darłówko w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Darłowo - Darłówko wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania   5 listopada 2012

Park wodny w Darłowie ma ciekawe położone - prawie and samym Bałtykiem. Wychodząc na zjazd ze zjeżdżalni można zobaczyć fale morskie. Jest to typowy, nowoczesny (jak na polskie warunki) kryty basen i dobrze, że nie używa się tu szumnej nazwy 'aquapark'.
Obiekt wyróżnia się na plus spośród innych 4 fajnymi zjeżdżalniami oraz basenem z wodą morską, reszta wraz z ogólnym wyglądem jest przeciętna. Zjeżdżalnie są zróżnicowane. Dwie wysokie, ze wspólnym wyjściem na górę. Jedna z nich krótsza jest bardzo szybka, druga dłuższa i wolniejsza. Obie mają działający pomiar czasu. Pozostałe dwie także umieszczone są obok siebie - krótka rynna i zjeżdżalnia kilkuosobowa. Dla dzieci jest prosty brodzik na uboczu z dwiema zjeżdżalniami. Poza tym basen rekreacyjny z 'rwącą rzeką' i natryskami oraz basen pływacki. Rekreacyjny połączony jest z basenem na zewnątrz.
Polityka cenowa parku wodnego jest rozsądna, do 2 godzin dodawane jest 30 minut gratis, są różne promocje i zniżki w określone dni i godziny, warto sprawdzić stronę internetową.
Niestety to co najbardziej zapadło mi w pamięci z pobytu na darłowskim basenie to kolejka kilkudziesięciu osób do kasy. Na szczęście sprzedaż biletów szła sprawna, więc staliśmy "tylko" 30 minut. Potem kolejki do zjeżdżalni też były denerwujące, a brodzik po brzegi wypełniony maluchami z rodzicami. Obsługa w takich przypadkach powinna coś wymyślić np. zabronić wchodzenia do basenu dorosłym, bo dzieci nie mają przez nich przestrzeni do zabawy. Jednak gdy minęły godziny szczytu tzn. po 13. zrobiło się nieco luźniej.
W parku wodnym spędziliśmy standardowo ponad 2 godziny. Syn mimo tłoku bawił się nieźle, ja z żoną na zmianę korzystaliśmy ze zjeżdżalni, basenu rekreacyjnego oraz zewnętrznego i początkowe złe wrażenie zostało zatarte. W sezonie jednak najlepiej przyjść tu podczas ładnej pogody (choć ma to mały sens), a gdy pada trzeba się liczyć, że zjeżdżają się wczasowicze z całej okolicy.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
4 zjeżdżalnie, w tym 2 z licznikiem czasu
brodzik z 2 mini zjeżdżalniami
woda morska w 1 basenie
30 min. gratis przy 2 godzinach
- Wady
tłumy ludzi
przepełniony brodzik
Wiek dziecka(i)
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
71
Zgłoś naruszenie zasad