ikonka CZŁUCHÓW - Park linowy OSiR

Informacje o atrakcji turystycznej

CZŁUCHÓW - Park linowy OSiR
Kraj / Region
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park linowy OSiR
Park linowy w Człuchowie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (Camping 80) nad Jeziorem Rychnowskim otwarto w 2012 r. Składa się z 3 tras o zróżnicowanym stopniu trudności: trasa dziecięca (16 przeszkód, od 120 cm wzrostu, 1-2 m nad ziemią), trasa średnia (19 przeszkód, 4-5 m nad ziemią) i trasa trudna (27 przeszkód, 6-8 m nad ziemią). W 2016 r. postawiono ściankę wspinaczkową "Monkey Hardware", o wysokości 6 m (dla dzieci) i 12 m (dla dorosłych). Park na stałe jest otwarty od końca czerwca do końca sierpnia w godz.10:00-18:00, w inne miesiące tylko weekendowo.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Człuchów - Park linowy OSiR
format D: N 53.676296°,   E 17.38635°
format DM: N 53° 40.57776',   E 17° 23.181'
format DMS: N 53° 40' 34.67'',   E 17° 23' 10.86''
pytajnik
Adres:
Ośrodek Sportu i Rekreacji - Al. Wojska Polskiego 62, Człuchów, tel. (59) 834 12 64

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:
Atrakcje w pobliżu (3) wraz odległością od opisywanego miejsca w linii prostej.Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  28 grudnia 2016

Park na podstawowym poziomie - 3 trasy, z tego jedna dla dzieci od 6 - 7 lat, innych atrakcji nie było. Nadaje się dla dzieci początkujących, próbujących swych sił bez siatek ochronnych, bo liny są rozwieszone nisko, więc można im pomagać. Trasa ta nie wyróżnia się niczym, ani na plus, ani na minus od innych parków linowych. Syn przeszedł ją bardzo zadowolony.
Z pozostałych tras dla starszych dzieci i dorosłych nie korzystaliśmy.
Zaletą obiektu jest położenie w kompleksie rekreacyjnym nad jeziorem, no i opłaty - chyba najniższe w kraju, dlatego zasługuje na wysoką ocenę.


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad