ikonka CZŁUCHÓW - Plaża na campingu

Informacje o atrakcji turystycznej

CZŁUCHÓW - Plaża na campingu
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Plaża na campingu

Camping nr 80 nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie jest własnością miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był wyróżniany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. W 2003 r. zajął 3. miejsce w konkursie Mister Camping, a w 2007 r. 4. miejsce. Oferuje ok. 100 miejsc noclegowych w domkach i 500 na polu namiotowym. Posiada strzeżone kąpielisko, wypożyczalnię sprzętu, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kort, miejsca na ognisko. W 2012 r. camping został rozbudowany o park wodny, parki linowy i minigolf (spełniający standardy World Minigolf Federation).

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Człuchów - Plaża na campingu
format D: N 53.67629°,   E 17.387069°
format DM: N 53° 40.5774',   E 17° 23.22414'
format DMS: N 53° 40' 34.64'',   E 17° 23' 13.45''
pytajnik
Adres:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie - Al. Wojska Polskiego 62, Człuchów, tel. (59) 834 12 64

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:
Atrakcje w pobliżu (3) wraz odległością od opisywanego miejsca w linii prostej.



Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.5 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.5
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  20 grudnia 2016

Camping jest położony przy głównej drodze, ok. 2 km od centrum miasta. Parkingu z prawdziwego zdarzenia nie ma, samochody zostawia się bezpłatnie przed i za bramą. Opłat za wstęp też brak.
Spędziliśmy tu prawie 3 dni i wyjeżdżaliśmy bardzo zadowoleni, ale nie wszystko było idealne.
Przede wszystkim znakomita jest infrastruktura i wszystko skupiono w jednym miejscu (nie trzeba nigdzie się przemieszczać). Mamy więc do dyspozycji: plażę, park wodny, park linowy, minigolf, place zabaw, amfiteatr, ale z jakiegoś powodu nie ma tu czynnej restauracji (pozostał tylko budynek)! Porządnego obiadu trzeba było więc szukać w mieście, a tam też nie jest z tym dobrze. Budka z fastfoodami i druga z lodami oraz 1 stoisko z napojami to bardzo mało na miejsce rekreacyjne.
Plaża bardzo fajna, duża i nigdy nie była zatłoczona. Dla dzieci jest wydzielona strefa z ustawionym w wodzie urządzeniem z 3 zjeżdżalniami. Piasek OK, woda ciepła, małe molo z ładnym widokiem na jezioro. Tylko stojąc wyżej, krajobraz szpeci nieco jakaś fabryka w oddali. Minusem jest niezbyt korzystne położenie plaży względem słońca - od około południa świeci znad wody prosto w oczy, cienia także nie można znaleźć, bo brak drzew.
Poza jeziorem kąpać można się w parku wodnym (bilety liczone na godziny), który sprawia niesamowitą frajdę dzieciakom.
Obok jest park linowy z 3 trasami (ale bez najłatwiejszej z ochronnymi siatkami) oraz minigolf, z którego nie zdążyliśmy skorzystać.
W lasku znajdują się piętrowe budynki z pokojami noclegowymi. Standard turystyczny - trochę ciasno i mało wygodnie, ale czysto i tanio. Pod nosem 2 świetne place zabaw, dla młodszych i starszych maluchów. Duże, ogrodzone i piaszczyste, z wieloma urządzeniami.
Wieczorami nie działo się nic, otwarte są wspomniane fastfoody - ale tak do zmroku, w weekendy trochę dłużej.


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
20
Zgłoś naruszenie zasad