ikonka CZŁUCHÓW - Park wodny

Informacje o atrakcji turystycznej

CZŁUCHÓW - Park wodny
Kraj / Region
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park wodny
Miejsce na medal 2015
ATRAKCJA WYRÓŻNIONA.
Co to oznacza?
Park wodny w Człuchowie otwarto w 2012 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji nad Jeziorem Rychnowskim (Camping nr 80). Składa się ze zjeżdżalni, brodzików i innych urządzeń wodnych dla najmłodszych i starszych dzieci. Obiekt otaczają inne atrakcje jak plaża, minigolf i park linowy. Park jest czynny od końca czerwca do 31 sierpnia. Wstęp płatny od godziny, dzieci do 4 lat gratis. Równocześnie w parku może przebywać 100 osób.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Człuchów - Park wodny
format D: N 53.675807°,   E 17.385792°
format DM: N 53° 40.54842',   E 17° 23.14752'
format DMS: N 53° 40' 32.91'',   E 17° 23' 08.85''
pytajnik
Adres:
Camping nr 80 - al. Wojska Polskiego 62, Człuchów, gsm: 504 471 586

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Człuchów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania   2 czerwca 2016

Po odwiedzinach tego parku wodnego, będziemy się starali, aby każdy nasz wyjazd nad Bałtyk zahaczał o Człuchów. Atrakcja to bowiem niesamowita i syn był po prostu w raju!
Choć park nie może być porównywalny z aquparkami, bo jest to placyk na skraju lasu, na którym postawiono kilka baseników i zjeżdżalni wodnych to pomysł i realizacja są tak fajne, że dzieciakom nie potrzeba nic więcej.
Park nadaje się zarówno dla dzieci uwielbiających wodę jak i tych jeszcze nie przyzwyczajonych. Jest dużo zjeżdżalni w różnych rozmiarach, dziecko ma więc okazje podchodzić do coraz większych wyzwań. Ogólnie wszystko jest przeznaczone dla dzieci, ale i dorośli mogą skorzystać z niektórych atrakcji, bo jest i duża zakręcona rura spotykana często na basenach oraz wysoka rynna z dużym spadkiem. Kolejki jak są, to niewielkie.
Z boku stoi kilka ławek, wiata i miejsce na rozłożenie koca, ale trawy i przestrzeni niestety trochę tutaj brakuje. Także jakiejś kawiarni i stolików, gdzie można by wygodnie spędzić czas, gdy pociechy szaleją, bo na godzinnym bilecie na pewno się nie skończy. Gastronomia była za to za ogrodzeniem (a kawałek dalej ładna plaża).
Jakby ktoś miał dość wody to jest jeszcze do dyspozycji wielki dmuchaniec.
Tak więc świetna zabawa gwarantowana, a wstęp to tylko parę złotych.


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
sierpień 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad