ikonka GDAŃSK - Loopy's World

Informacje o atrakcji turystycznej

GDAŃSK - Loopy's World
Kraj / Region
  • Atrakcja całoroczna
  • Atrakcja na złą pogodę
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Loopy's World
Rodzinne Centrum Zabaw "Loopy's World" w Gdańsku otwarto w 2010 r. Jest to inwestycja znanych szwedzkich piłkarzy m.in. Ch. Karlssona i H. Larssona. Na powierzchni blisko 3 tys. m2 ustawiono rozległą kilkupoziomową platformę w skład której wchodzi m.in. 7 zjeżdżalni, w tym 4-torowa zjeżdżalnia rodzinna, 5 trampolin, kolorowe boiska, tor saneczkowy, tor elektrycznych autek, kolejka torowa, rurapark, ścianka wspinaczkowa i strefa malucha (do 3 lat). Część z nich jest dodatkowo płatna. Rodzice mogą korzystać z atrakcji wspólnie z dziećmi lub oczekiwać w strefie rodzica korzystając z bezprzewodowego Internetu i kolorowej prasy. Na miejscu działa restauracja. W 2015 roku na sali miał miejsce wypadek, w czasie którego załamała się konstrukcja nad kolejką. Poważnie ucierpiały stojące na niej osoby dorosłe. Po tym zdarzeniu zamontowano dodatkowe zabezpieczenia w postaci siatek ochronnych.
Loopy's World jest czynne codziennie w godz. 10:00-20:00 (w pt. i sob. do 21:00). Opiekunowie dzieci wstęp gratis.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Gdańsk - Loopy's World
format D: N 54.390599°,   E 18.58728°
format DM: N 54° 23.43594',   E 18° 35.2368'
format DMS: N 54° 23' 26.16'',   E 18° 35' 14.21''
pytajnik
Adres:
Loopy’s World Gdańsk - Al. Grunwaldzka 229, Gdańsk, tel. (58) 347 73 10

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Gdańsk w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Gdańsk wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
5.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  12 stycznia 2016

Mam mieszane odczucia po odwiedzeniu Loopy’s World. Z jednej strony rozmiary konstrukcji do zabawy są imponujące i dzieci mają tu "full wypas", z drugiej strony koszty tej zabawy są zbyt wysokie. Przyjechaliśmy w poniedziałek, więc przynajmniej nie musieliśmy płacić 40 zł za wstęp - zmuszanie w weekendy do wykupienia biletu 3-godzinnego to coś co trudno zrozumieć.
Nam w zupełności wystarczył bilet 2-godzinny i syn nie narzekał że wychodzimy, ale może dlatego że było mało innych dzieci.
Unikatową cechą sali zabaw jest możliwość wchodzenia na platformy nie tylko dzieci ale i dorosłych. W ich labiryncie kryje się wiele różnorodnych zjeżdżalni: otwartych, krytych, prostych i spiralnych, a także jedna wielotorowa, poza tym są tunele, trampoliny, baseny kulkowe i różne przeszkody. Naprawdę jest to super zrobione i nieźle się żoną bawiliśmy, bo syn wyciągał nas do labiryntu gdy brakowało rówieśników. Niektóre zjeżdżalnie są jednak całkiem strome, więc maluchy mogą się bać, a próby hamowania kończą się otarciami skóry, dlatego najlepiej aby miały długi rękaw.
Pod platformami jest tor dla autek elektrycznych i kolejki torowej, ale trzeba za nie dodatkowo płacić. Mogę to zrozumieć w przypadku aut, ale nie kolejki. Najpierw wywołują komunikatem, że chętne na przejażdżkę dzieci powinny się zaraz zebrać przed bramką, ale nie wspominają o biletach których potem żądają. A taka minikolejka jeżdżąca powoli na małej powierzchni to atrakcja raczej dla najmłodszych dzieci i mogli już sobie darować te opłaty przy drogich biletach wstępu.
Sala jest 2-kondygnacyjna, ale piętro jest znacznie mniejsze od dołu. Na górę można wejść normalnie schodami lub, co bardzo mi się podobało, wspinając się po platformach. Stoją tam wyłożone miękkimi matami boksy służące do zabawy na różne sposoby piłką - jest to dobry sposób na zainteresowanie maluchów grami sportowymi. Obok znajduje się boks do strzelania gąbkowymi piłeczkami z armatek oraz basen kulkowy z torem saneczkowym - w tym przypadku nazwa jest nieco na wyrost, bo tor to tylko krótka pochylnia po której dość powoli zjeżdża się na płaskich sankach, ale w sumie także i piętro dostarcza sporo fajnej rozrywki.
Tak więc Loopy's World to bardzo atrakcyjne dla dzieciaków miejsce, i co ważne całkiem wszechstronnie rozwijające ruchowo, szkoda tylko, że właściciele psują zabawę i dobre wrażenie zbytnią pazernością...


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
6 lat
Data pobytu
wrzesień 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad