ikonka USTKA - Family Park

Informacje o atrakcji turystycznej

USTKA - Family Park
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Family Park
Family Park to sezonowe miejsce zabaw dla dzieci przy ul. Chopina, biegnącej równolegle z promenadą. Składa się z dmuchańców tradycyjnych jak i wypełnionych wodą, rozłożonych na dużym piaszczystym placu. Opłaty pobierane są z góry za każdą godzinę, osobno na "suche i "mokre" - w 2014 r. było to po 20 zł. Do dyspozycji dorosłych jest duża i mała gastronomia.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Ustka - Family Park
format D: N 54.587472°,   E 16.861897°
format DM: N 54° 35.24832',   E 16° 51.71382'
format DMS: N 54° 35' 14.90'',   E 16° 51' 42.83''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Ustka w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Ustka wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Sprawdzone i polecane
Smażalnia "Pod Rybką"

Zasada, że dobrej ryby warto szukać w porcie, w Ustce się potwierdza. Stoją tutaj w rzędzie 3 smażalnie, z których sprawdziliśmy pierwszą od prawej. To niepozorny bar ze stolikami pod namiotem. Dorsz jest przepyszny - gruby, soczysty i dobrze wypieczony!

Lokalizacja:   Ustka, ul. Marynarki Polskiej 3 - pokaż na mapie
Kontakt:   -

Sprawdzone i polecane
Smażalnia "Przystań Rybaka"

Druga, świetna smażalnia mieści się z boku parku Chopina, przy jednej z dróżek na promenadę. Sprawdzona podczas dwóch pobytów w Ustce. Tutaj można dostać rzadką rybę - turbota. Jest rewelacyjna!

Lokalizacja:   Ustka, ul. Chopina 6 - pokaż na mapie
Kontakt:   -

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 2 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
2.5 na 6.0  (głosów: 2)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
1.0
 <script type='text/javascript'>var prefix='ma'+'il'+'to';var path='hr'+'ef'+'=';var addy59492='iw_bar'+'@';addy59492=addy59492+'o2'+'.'+'pl';document.write('<a '+path+'\''+prefix+':'+addy59492+'\'>');document.write(addy59492);document.write('<\/a>');</script><script type='text/javascript'>document.write('<span style=\'display: none;\'>');</script>Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. <script type='text/javascript'>document.write('</');document.write('span>');</script>  Autor  Autor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.     Data dodania   3 sierpnia 2015

Brudny piach ze szkłami. Nie czynne wszystkie dmuchańce. W toaletach brak papieru toaletowego. Baba wydająca bilety miła tylko przy płaceniu. Zdecydowanie cena za wysoka. Za godzinę bawienia 30 zł!!!! Ździerstwo w biały dzień. Chciwość.... i zielona woda w basenach.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
nie ma
- Wady
brudne i śmierdzące toalety
ździerstwo - cena zdecydowanie za wysoka za godzinę zabawy
brudny piach i zasyfiały piach
Wiek dziecka(i)
10
Data pobytu
lipiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
30
Zgłoś naruszenie zasad
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  22 marca 2015

Podczas naszego pobytu w Ustce był to najtańszy dmuchańcowy plac zabaw dla dzieci, licząc koszt pełnej godziny. Niestety krótszego czasu nie można było wykupić i trochę na tym straciliśmy. Podczas naszej wizyty park składał się z 8 dmuchańców, po połowie tradycyjnych i napełnionych wodą. Dmuchańce wodne tworzyły 3 baseniki, na których można pływać łódkami i w kulach oraz duży basen do kąpieli z kilkoma zjeżdżalniami dla małymi i większych dzieci.
Mi się tu podobało - fajny bar, dalej restauracja, dużo piasku i miejsca do zabawy, niestety dzieciak bawił się kiepsko i po pół godzinie wyszliśmy. Mówił, że słabe te dmuchańce, ale chyba wybraliśmy złą porę, bo było tak mało dzieci, że nie miał z kim poszaleć. Kupiliśmy bilet tylko na część suchą, bo 40 zł na obie to gruba przesada.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
6 lat
Data pobytu
lipiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
31
Zgłoś naruszenie zasad