ikonka ŁEBA - Wesołe miasteczko przy porcie

Informacje o atrakcji turystycznej

ŁEBA - Wesołe miasteczko przy porcie
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Wesołe miasteczko przy porcie
Czeskie wesołe miasteczko Jiri Novy powstało na Morawach. Jest interesem rodzinnym prowadzonym od 4 pokoleń przez rodzinę Novy. Jego urządzenia rozłożone są w sezonie w Łebie przy bulwarze, obok kanału portowego.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Łeba - Wesołe miasteczko przy porcie
format D: N 54.759773°,   E 17.548417°
format DM: N 54° 45.58638',   E 17° 32.90502'
format DMS: N 54° 45' 35.18'',   E 17° 32' 54.30''
pytajnik

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Noclegi
Dom Wypoczynkowy LAGO Dom Wypoczynkowy LAGO

Oferujemy komfortowe pokoje 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w łazienkę, TV Sat., lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy (parawan, koc) oraz inne udogodnienia. Do dyspozycji gości aneks kuchenny oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkim Gościom zapewniamy ogrodzony parking, a także duży, również ogrodzony teren z grillem, miejscem zabaw dla dzieci (piaskownica, plac zabaw) oraz pełnowymiarowym boiskiem do siatkówki plażowej. Istnieje również możliwość skorzystania z rowerów oraz przechowalni sprzętu sportowo-turystycznego.

Adres:   ul. Jeziorna 3, 84-360 Łeba Nowęcin - pokaż na mapie
Kontakt:   604 059 896 // 59 866 15 43

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  22 września 2012

Największą zaletą lunaparku w porcie łebskim jest jego położenie w centrum miasta, zawsze można tam podejść spacerując po Łebie.
Jego konkurent - Europark Krasnal leży już znacznie dalej. Dlatego też ceny atrakcji są wyższe niż w Krasnalu, ale mimo to jest tu więcej ludzi. Atrakcje są na podobnym poziomie, choć przy porcie brakuje roller coasterów, ale ponoć był tu jeden rok wcześniej, więc może wróci. Skorzystaliśmy standardowo z autodromu oraz samochodów jadących po torach, wysokiej karuzeli ze słoniami i łańcuchowej - mini. Po raz pierwszy zagraliśmy z synem w cymbergaja, bo był tu nie często spotykany niski stół dla maluchów. Dla starszych i dorosłych też jest trochę atrakcji.
Ogólnie to wesołe miasteczko niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale jest OK. Gra muzyka, jest ruch, coś się dzieje, tak powinno być w lunaparku. Panuje tu lepsza atmosfera niż w smętnawym Krasnalu, ale atrakcji dla maluchów również jest wg mnie za mało.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
położenie w centrum miasta
lepsza atmosfera niż w konkurencyjnym lunaparku
- Wady
wyższe ceny od konkurencji
za mało atrakcji dla maluchów
Wiek dziecka(i)
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
63
Zgłoś naruszenie zasad