Skutery wodne

ŁEBA - Lunapark Krasnal

Hot
 
4.0 (1)
12518 1
foetus Zaktualizowano: 23-09-2013
ŁEBA - Lunapark Krasnal

Informacje o atrakcji turystycznej

Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Lunapark Krasnal

Lunapark Krasnal to wesołe miasteczko stacjonujące w Łebie przy ul. Wspólnej. Jest częścią bydgoskiej firmy Europark Krasnal, która działalność rozpoczęła na początku lat 90-tych XX wieku i jest obecnie największym polskim przedsiębiorstwem oferującym mobilne urządzenia rozrywki.


GALERIA

Zdjęcia

Autodrom
Jedna z karuzel
Skutery wodne
Gokarty

ATRAKCJE W POBLIŻU

Zobacz inne atrakcje turystyczne na Pomorzu Gdańskim. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!

DANE KONTAKTOWE, ADRESOWE, LOKALIZACYJNE

Adres:
Lunapark Krasnal, ul. Wspólna, Łeba

Współrzędne geograficzne*:
Łeba / Pomorskie - Lunapark Krasnal

format D: N 54.7539909°,   E 17.5535131°
format DM: N 54° 45.239454',   E 17° 33.210786'
format DMS: N 54° 45' 14.37'',   E 17° 33' 12.65''

*Istnieje kilka formatów zapisu współrzędnych geograficznych. Każde urządzenie GPS lub mapa elektroniczna używa któryś z poniższych trzech:
  • Format D (lub DD) - Stopnie / Stopnie dziesiętne, używany m.in. przez Google Maps;
  • Format DM - Stopnie Minuty;
  • Format DMS - Stopnie Minuty Sekundy, używany m.in. przez Automapę.

MAPA I DOJAZD

Swap Start/End

NOCLEGI

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com    

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl
Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Łeba wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej miejscowości.

Relacje - opinie i oceny turystów

Liczba relacji: 1

Ocena atrakcji 
 
4.0  (1)
Dodaj relację
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać relację i ocenić atrakcję turystyczna posiadanie konta nie jest konieczne (choć zalecane). Wystarczy podać tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (pozostanie ukryty i bezpieczny)
Ocena (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji
Jak oceniasz tę atrakcję w skali 1-6 ?
Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2016 (ważne jest podanie roku)
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. dostępność i jakość zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwość przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator.
Zdjęcia możesz przesłać zaraz po dodaniu relacji
Ocena atrakcji 
 
4.0
Krasnal to jedno z dwóch Wesołych miasteczek w Łebie. Jest trochę oddalone od centrum turystycznego kurortu dlatego też oferuje dowóz turystów ciuchcią drogową z przystanku przy ul. Wojska Polskiego (przy parku). Tak więc już na początek mamy dla dziecka dodatkową atrakcję i to darmową. Niestety z jazdą z powrotem nie jest tak dobrze - trzeba zapłacić 5 zł/os, ale mało kto z tego korzysta, bo odległości w Łebie nie są duże. 
Atrakcje w lunaparku nie zaskoczyły nas, poza skuterami wodnymi wszystkie spotykaliśmy w innych miejscach. Niestety nie jest ich wcale dużo, bo urządzeń typy trampolina, dmuchańce czy basen z  kulkami nie biorę pod uwagę. Dziecko w każdym wieku powinno jednak znaleźć  kilka fajnych rzeczy dla siebie, dla dorosłych też coś jest.
Opłaty są chyba na najniższym poziomie w kraju -  podstawowa cena wynosi 5zł, kilka atrakcji kosztuje więcej - między 7 a 10 zł. Przykładowo  autodrom, w którym dziecko razem z  rodzicem może się  świetnie bawić w kierowcę jest tylko za 8 zł/auto. Są dwa rollercoastery, jeden dla dorosłych drugi rodzinny zwany Smokiem. Z tego pierwszego skorzystaliśmy razem z żoną. Jest to chyba najdroższa atrakcja i akurat ona nie jest  warta swojej ceny, 3 przejazdy, w których jakieś 85% czasu to wspinaczka. Druga rzecz, którą oceniamy negatywnie to  skutery wodne - może  i unikatowa, ale bezsensowna atrakcja. Pływa się pontonami z silnikiem w kierownicy, który po pierwsze strasznie hałasuje, po drugie śmierdzi spalinami, po trzecie  parzy! Jazda na tym z dzieckiem nie jest dobrym pomysłem, a dodatkowo cały teren dookoła jest zalany wodą, tak że trudno przejść!
Reszta jest w porządku, choć jak pisałem atrakcji powinno być więcej. Z 4-latkiem z wielu karuzel nie korzystaliśmy, ale ciekawa jest np. platforma  z gokartami,  gdzie nawet maluchy mogą same pojeździć bolidem.  
Tłoku nie ma - w sezonie w środku tygodnia była garstka ludzi.
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

+ Zalety
niskie ceny w porównaniu z innymi lunaparkami
darmowy dojazd ciuchcią
- Wady
mało atrakcji, szczególnie dla maluchów
daleko od centrum
Wiek dziecka/i
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Autodrom
Jedna z karuzel
Skutery wodne
Gokarty