ikonka REDZIKOWO - Park wodny

Informacje o atrakcji turystycznej

REDZIKOWO - Park wodny
Kraj / Region
  • Atrakcja na złą pogodę
  • Atrakcja całoroczna

Park wodny we wsi Redzikowo pod Słupskiem otwarto 5 listopada 2009 roku. Jego właścicielem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk. Cały kompleks składa się z 4 stref: basenów z 70-metrową rurą do zjeżdżania, jacuzzi i basenem na zewnątrz, kręgielni, centrum rehabilitacji z kabiną krioterapii oraz odnową biologiczną (sauna, siłownia, solarium, masaż). Obiekt posiada również bar i sklepik sportowy. Oferuje naukę pływania dla dzieci i dorosłych, zajęcia rekreacyjne i inne. Basen czynny jest do późna w nocy (22:00-23:00) już od godz. 7:00 w dni powszednie, a w soboty-niedziele od 9:00 . W cenie biletu każdy dostaje 10 minut gratis na przebranie się.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Pomorzu Zachodnim ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Redzikowo - Park wodny
format D: N 54.47202°,   E 17.117729°
format DM: N 54° 28.3212',   E 17° 7.06374'
format DMS: N 54° 28' 19.27'',   E 17° 07' 03.82''
pytajnik
Adres:
Park Wodny Redzikowo, Redzikowo 16b, 76-200 Słupsk, tel. (59) 841 25 51, (59) 841 25 55

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Redzikowo w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Redzikowo wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  21 sierpnia 2012

Parki wodne na Pomorzu są dla turystów dobrą alternatywą dla kąpieli w lodowatym Bałtyku, niestety ich zatłoczenie bywa mocno irytujące. Np. nasza wyprawa do Darłowa rozpoczęła się od półgodzinnego stania kolejce do kasy. Na szczęście w Redzikowie nie jest tak źle, odległość ponad 20 km od morza robi swoje. Co prawda też trochę postaliśmy, ale tylko przez wycieczkę, która była fatalnie zorganizowana i opóźniała wejście. Tutaj istotna informacja - w Redzikowie wywieszane są informacje o godzinach przebywania na basenie grup zorganizowanych, można więc zadzwonić przed przyjazdem aby upewnić się, że nie trafimy na tłok.
Baseny są skromne, ale jakoś przypadły mi do gustu. Częściowo drewniana lub drewnopodobna konstrukcja, 3 zaokrąglone mostki i wysepka sprawiają przyjemne wrażenie estetyczne, a brodzik z pomysłowo wykonanym wejściem w postaci pochylni polewanej strumieniem wody zapewnia dzieciakom świetną zabawę. Druga atrakcja w brodziku to zjeżdżalnia, popularny słonik, ale tutaj ma on ulepszony zjazd - jest 2x dłuższy i przez to bardzo podobał się naszemu synowi.
Brodzik sąsiaduje z basenem rekreacyjnym z biczami wodnymi oraz wydzieloną częścią na rwącą rzekę. Opływa ona wyspę z 2 jacuzzi. Obok znajduje się wylot z dosyć długiej zjeżdżalni rurowej, ale jest ona przeciętnej atrakcyjności. Basen rekreacyjny połączony jest z nieco głębszym (1,35 m) okrągłym basenikiem położonym na tarasie na zewnątrz budynku (ciekawe urozmaicenie). Drugą część obiektu zajmuje pełnowymiarowy basen pływacki.
Podsumowując Park wodny Redzikowo można śmiało polecić jako miejsce na miłe spędzenie ok. 2 godzin. Dziecko powinno się tu dobrze bawić. Starsi mają mniej atrakcji niż w Darłowie, ale ogólne wrażenia miałem stąd lepsze. Dodatkowo po wyjściu z basenu można smacznie i tanio zjeść na miejscu w barze Barko, choć późnym popołudniem wybór dań był już ograniczony.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
ogólny wygląd
super brodzik
tanie i dobre jedzenie w barze
w miarę luźno
- Wady
tylko jedna i to przeciętna rura do zjeżdżania
mała powierzchnia basenów
Wiek dziecka(i)
4 lata
Data pobytu
lipiec 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
40
Zgłoś naruszenie zasad