ikonka KRASNOBRÓD - Park Linowy

Informacje o atrakcji turystycznej

KRASNOBRÓD - Park Linowy
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Park Linowy

Krasnobrodzki park linowy powstał w 2010 roku nad brzegiem zalewu - popularnego kąpieliska. Oferuje 2 trasy: średnią  oraz wysoką z łącznie 34 przeszkodami i 5 zjazdami o długości 200 m. Przeszkody wiszą na wysokości od 2 do 10 metrów. Trasa średnia dostępna jest dla dzieci od 120 cm wzrostu. Poza tym w parku  można oddać "Skok zaufania" czyli skok z platformy na wysokości 10 m. Park jest czynny od 1 maja do 30 września (lipiec-sierpień codziennie,  pozostałe miesiące tylko w weekendy).

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Lubelszczyźnie ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Krasnobród - Park Linowy
format D: N 50.547256°,   E 23.197444°
format DM: N 50° 32.83536',   E 23° 11.84664'
format DMS: N 50° 32' 50.12'',   E 23° 11' 50.80''
pytajnik
Adres:
Park Linowy - Krasnobród - gsm 607 944 472

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Krasnobród w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Krasnobród wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 2 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.5 na 6.0  (głosów: 2)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0
speeder  Autor  Autor: speeder     Data dodania  10 czerwca 2014

Przyszliśmy, zobaczyliśmy i odeszliśmy. Najmniejszy park linowy jaki widziałem. Tylko 2 trasy! Niższa jest dla dzieci na oko od 8 lat - córka ma 7 i prawie ma te wymagane 120 cm, ale zrezygnowaliśmy. Położenie nad rowem uniemożliwia jakąkolwiek pomoc przy przytrzymaniu deski czy przestawieniu nogi. Do tego cena - 30 zł to przegięcie! W Krasnobrodzie raczej wszystko jest tanie, a tu wołają 3 dychy za trasę dla dziecka!!
Przynajmniej dają duże zniżki za 2 i więcej przejść, ale przy takiej ofercie to marna pociecha.
Trasa wyższa bez fajerwerków, nie zauważyłem żadnego gadżetu do zjeżdżania, tak więc mają pole do poprawy, bo na razie jest marnie...


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
czerwiec 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
555226  Autor  Autor: 555226     Data dodania  15 maja 2014

Chciałem polecić wszystkim rodzicom aktywnych dzieciaków park linowy w Krasnobrodzie. Co prawda są tam tylko dwie trasy (minus, ale intensywnie się rozbudowują) lecz trasa dla dzieciaków - ta niższa - jest rewelacyjna. Moje dziecko chodziło już wcześniej po parkach (ma siedem lat) lecz zawsze po trasach najniższych takich mniej więcej na wysokości 1-2 m. Tu sprawa jest inna. Trasa w Krasnobrodzie jest dość wysoka (ok 3-4 m?), ale sprzęt i przeszkody dopasowane są dla dzieciaków. A najciekawszą rzeczą jest to, że jest ona położona równolegle do grobli zalewu, więc my (rodzice) chodząc z aparatem i kamerą na wysokości trasy mieliśmy wrażenie, że można wręcz dziecku przepinać karabinczyki. Super sprawa. Obsługa jest miła (widać że się znają na robocie, bo widzieliśmy opuszczanie z trasy wysokiej) trasa ma trzy zjazdy (wiadomo, frajda dla dzieci największa) i co najważniejsze - synka nie mogliśmy wyciągnąć z tego parku. W czasie majówki byliśmy tam 3 razy. Była też jakaś grupa przed nami i dzieciaki nawet bez rodziców sobie świetnie radziły. Naprawdę polecam!


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
Trasa dość wysoka, ale łatwa i sprzęt prosty w obsłudze dla dzieci
- Wady
Szkoda, że tylko jedna trasa dla dzieciaków:) Trasa wysoka z tego co widziałem to już wyzwanie nawet dla dorosłych..ale nie odważyłem się:)
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
majówka 2014
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
10
Zgłoś naruszenie zasad