ikonka JASŁO - Baseny odkryte

Informacje o atrakcji turystycznej

JASŁO - Baseny odkryte
Kraj / Region
Atrakcja ekonomiczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Baseny odkryte
Kompleks basenów w Jaśle powstał na w 1993 roku, należy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tworzy go niecka z basenem pływackim i rekreacyjnym oraz 2 brodziki. W 2010 r. obiekt został zniszczony podczas powodzi. W 2013 r. cały kompleks zmodernizowano kosztem 4,4 mln zł. Zastosowano przy tym nowoczesne technologie uzdatniania wody, pomagające utrzymać jej najwyższą przejrzystość i czystość. Pojawiły się 2 zjeżdżalnie, sztuczna fala i grzybek wodny, przebudowano sanitariaty i przebieralnie, odnowiono boiska do siatkówki plażowej. Główna niecka została zmniejszona i spłycona w celu łatwiejszego utrzymania w czystości. Zyskała też windę umożliwiającą bezpieczny dostęp do wody niepełnosprawnym. Baseny są otwarte codziennie w sezonie letnim (od połowy czerwca do końca sierpnia) w godz. 10:00 - 20:00. Towarzyszy im kryta pływalnia z sauną oraz minisalonem SPA.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Jasło - Baseny odkryte
format D: N 49.744342°,   E 21.456683°
format DM: N 49° 44.66052',   E 21° 27.40098'
format DMS: N 49° 44' 39.63'',   E 21° 27' 24.06''
pytajnik
Adres:
Basen otwarty MOSiR - ul. gen. Władysława Sikorskiego 15, Jasło, tel. (13) 443 51 84

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Jasło w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Jasło wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.5 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.5
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  15 grudnia 2017

Kompleks jest niewielki, ale jak na mizerność basenów na Podkarpaciu prezentuje się całkiem dobrze. Widać świeżość - jest czysto, przejścia ładnie wybrukowane, ławki i trawniki w bardzo dobrym stanie. Miejsca do rozłożenia się jest dużo i można znaleźć cień.
Rozrywkę zapewniają dwie fajne zjeżdżalnie: wieloosobowa i rynnowa oraz basen z hydromasażem, grzybem i falą wytwarzaną w wydzielonym kręgu.
Dla dzieci są aż 2 brodziki o głębokości 15-60 cm, ale brakuje im atrakcji, np. małej zjeżdżalni. Posiadają tylko pingwina tryskającego wodą.
Niestety, woda bardzo zimna.
Zaplecze gastronomiczne to tylko jedna budka. Są więc kolejki, ale nie warto odkładać posiłku, bo menu kurczy się z każda godziną. Późnym popołudniem trzeba było już brać to co jest, a nie to na co się miało ochotę...


Galeria
Wiek dziecka(i)
8 lat
Data pobytu
sierpień 2016
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
00
Zgłoś naruszenie zasad