ikonka GOGOŁÓW - Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem

Informacje o atrakcji turystycznej

GOGOŁÓW - Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem

Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem w Gogołowie otwarto w 2006 roku. Posiada 2 trasy i "oślą łączkę" do nauki jazdy. Główna trasa o długości 700 m i różnicy poziomów 80 m, jest obsługiwana przez 2 wyciągi talerzykowe. Wyciąg z niskim prowadzeniem liny znajduje się przy krótszej trasie zjazdowej (200-300 m). Przystanki tramwaju śnieżnego Sherpa, łączą kasy i obie trasy. Ośla łączka posiada kolejkę linową, trasę tubingową (zjazd pontonowy) oraz karuzelę. Na miejscu także pensjonat, winiarnia, bar, wypożyczalnia sprzętu oraz stadnina. Stok jest oświetlony, naśnieżany i ratrakowany. Czynny w sezonie codziennie w godz. 9:00-21:00.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Gogołów - Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem
format D: N 49.837714°,   E 21.522333°
format DM: N 49° 50.26284',   E 21° 31.33998'
format DMS: N 49° 50' 15.77'',   E 21° 31' 20.40''
pytajnik
Adres:
Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem - Gogołów 20C, tel. tel. 17 27 77 909, gsm 503 086 805, 509 487 295

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Gogołów w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Gogołów wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania   3 września 2016

Stok narciarski odwiedziliśmy ze względu na infrastrukturę dla dzieci. Jeśli ktoś się uczy jeździć jest to wg mnie bardzo dobre miejsce. Nawet bez nart można tu przyjechać, bo tor zjeżdżalni pontonowej daje dużo frajdy. Mogą na nim zjeżdżać zarówno dzieci jak i dorośli (także 2 osoby na raz). Jest całkowicie bezpieczny, wiec nawet maluchy dadzą radę. Chętnych było sporo, gdy w jednego dnia ramach promocji żeton (1 zł) pozwalał na wielokrotne zjazdy, w innym przypadku kolejek praktycznie nie było. Przy zjeżdżalni jest jeszcze karuzela, również wykorzystująca pontony, które na linie są kręcone dookoła. Znajdujący się obok mały stok do nauki jazdy posiada specjalny wyciąg z platformą przewożącą chętnych z dołu do góry (za 1 żeton).
Mieliśmy ze sobą sanki, ale niestety nie było tu żadnej dedykowanej sankom górki, tylko małe pochyłości, więc nie korzystaliśmy z nich za często.
Wszystko to usytuowane jest powyżej głównego stoku, a łącznikiem z nim jest pomysłowo wykonany wiadukt nad drogą, który pełni też rolę punktu widokowego. Z góry roztacza się bowiem piękny widok na okolicę.
Działa tu jeszcze punkt gastronomiczny - Bar Jaś. Można w nim szybko i nawet smacznie coś przekąsić. Czasem może brakować miejsc, ale rotacja jest duża, więc wystarczy chwilę poczekać. Jakiś inny bar jest również na dole, przy kasach i wyciągu.
Nie mogę ocenić głównego stoku, bo sam nie jeżdżę na nartach, ale wydaje się on stosunkowo krótki o niewielkim nachyleniu, więc doświadczeni narciarze mogą go nie polubić.
Kwestia parkingów (darmowych) jest rozwiązana bardzo dobrze - auta można zostawić zarówno na dole jak i trochę wyżej oraz na samej górze.


Galeria
Wiek dziecka(i)
7 lat
Data pobytu
luty 2015
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
30
Zgłoś naruszenie zasad