ikonka CHOTOWA - Kąpielsko w ośrodku Grand Chotowa

Informacje o atrakcji turystycznej

CHOTOWA - Kąpielsko w ośrodku Grand Chotowa
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Kąpielsko w ośrodku Grand Chotowa
Grand Chotowa Hotel Spa & Resort to ośrodek wypoczynkowy rozłożony ma 14 hektarach w dębowo-sosnowym lesie między Dębicą a Tarnowem. Powstał w 2005 roku przy zalewie z inicjatywy Andrzeja Grygiela. Rozbudowa ośrodka o spa miała miejsce w 2009 roku. Oferuje on noclegi w hotelu oraz domkach wolno stojących i szeregowych (w sumie 250 miejsc) oraz nowoczesną salę konferencyjno-imprezową na 100-800 osób. Grand Chotowa słynie z imprez szachowych, odbywały się tu m.in. mistrzostwa świata (2010) i mistrzostwa Polski (2009). Goście spoza ośrodka, mogą korzystać z plaży nad zalewem po uiszczeniu opłaty na bramie (10 zł w 2013 r.) oraz za dodatkowymi opłatami z innych atrakcji jak ścianka wspinaczkowa, tyrolka, park linowy, spa z basenami, łowisko pstrąga.
Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Chotowa - Kąpielsko w ośrodku Grand Chotowa
format D: N 50.032673°,   E 21.282235°
format DM: N 50° 1.96038',   E 21° 16.9341'
format DMS: N 50° 01' 57.62'',   E 21° 16' 56.05''
pytajnik
Adres:
Grand Chotowa Hotel*** SPA & Resort - Chotowa 87, Grabiny, tel. (14) 670 65 00

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Chotowa w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Chotowa wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
6.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  17 grudnia 2014

Bardzo dobre miejsce na weekendowy wypad nad wodę. Położenie w ustronnym miejscu w lesie bez zarzutu, estetyka i wygląd także. Sporo atrakcji. Trochę drogi wstęp, ale jak grand to grand :)
Plaża bardzo porządna, duża, z dobrym piaskiem, ale w sezonowym szczycie z miejscem przy wodzie, myślę że może być problem. Woda w miarę czysta i jak na czerwiec nawet ciepła. Na plaży stoi budynek weselny stylizowany na zamek z basztą. Poza ciekawym wyglądem posiada on z jednej strony ścianę wspinaczkową. Z plaży biegnie pomost do wypożyczalni sprzętu wodnego, a w drugą stronę przechodzi ona w plac zabaw. Trochę zbyt skromny, ale jest parę urządzeń i trampolina.
Zaskakująco dobrze rozwinięta jest infrastruktura gastronomiczna. Do wyboru są 2 budki: z przekąskami słodkimi (desery, koktajle) i fastfoodami oraz Restauracja Szlachecka. Można też złowić samemu rybę i dać ją do upieczenia. Łowisko jest świetnie pomyślane - na tarasie ze stolikami wcinającym się w jezioro, zrobiono dziurę w podłodze i w niej można łowić, nawet z małym dzieckiem. A i bez łowienia dzieciak może się pobawić w karmienie żarłocznych pstrągów.
Z tego wszystkiego korzystaliśmy tylko z fastfoodów i muszę pochwalić - smaczne i duże porcje.
Kawałek dalej znajduje się malutka zapora i park linowy. W parku kilka tras, w tym jedna siatkowa dla maluchów i na nią puściliśmy dzieciaka. Fajna, ale widzieliśmy już lepsze.
W sumie w Grand Chotowej spędziliśmy 4 godziny i nie był to całkiem udany wyjazd, ale nie z winy miejsca lecz pogody, która się nagle popsuła.
Ośrodek, mimo nieco zabawnej nazwy, prezentuje wysoki poziom i przypadł mi do gustu. Można do niego dojechać z drogi krajowej Dębica - Tarnów. Dojazd jest dobrze oznaczony. Samochód zostawia się w lesie przed bramą.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
Wiek dziecka(i)
5 lat
Data pobytu
czerwiec 2013
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
102
Zgłoś naruszenie zasad