ikonka RADAWA - Adrenalina Park Radawa

Informacje o atrakcji turystycznej

RADAWA - Adrenalina Park Radawa
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Adrenalina Park Radawa

Adrenalina Park Radawa to pierwszy park rozrywki na Podkarpaciu o powierzchni 5 ha. Powstał w 2010 roku, niedaleko zalewu w Radawie - popularnego kąpieliska. Oferuje m.in. park linowy z 4 trasami, tyrolkę, plac zabaw z trampoliną, wynajem skuterów i rowerów, tor quadowy, strzelnice. Organizowane są tu także imprezy integracyjne oraz kuligi. W miesiące wakacyjne park jest czynny codziennie, w pozostałe różnie, zawsze od godz. 10 do zmierzchu.
UWAGA! Od roku 2016 park zmienił położenie i obecnie znajduje się w lasku przy samym zalewie.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Radawa - Adrenalina Park Radawa
format D: N 50.135636°,   E 22.762995°
format DM: N 50° 8.13816',   E 22° 45.7797'
format DMS: N 50° 08' 08.29'',   E 22° 45' 46.78''
pytajnik
Adres:
Adrenalina Park ,Radawa, tel.: 691 501 655, 512 391 888

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:
Atrakcje w pobliżu (3) wraz odległością od opisywanego miejsca w linii prostej.Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Radawa w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Radawa wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
foetus  Autor  Autor: foetus     Data dodania  10 października 2012

Adrenalina Park jest dobrym miejscem do wstąpienia przy okazji przyjazdu na kąpielisko w Radawie. Posiada atrakcje dla każdego, ale im dziecko starsze tym więcej skorzysta.
Położony jest tuż przy drodze z Jarosławia, parking jest darmowy. Przyjechaliśmy tu głównie do parku linowego, ponieważ słyszeliśmy, ze jedna trasa przeznaczona jest dla dzieci. I rzeczywiście jest łatwa i bezpieczna ścieżka dla maluchów, udostępniana po dogodnej cenie - 10 zł bez ograniczeń czasowych. Można nawet wyjść z parku i wrócić za kilka godzin, aby dziecko dalej mogło bawić się na ten sam bilet. Problem w tym, że trasa jest mało urozmaicona (widzieliśmy już znacznie lepsze) i nasz syn po kwadransie miał dość. Może gdyby były inne dzieci, ale niestety trafiliśmy akurat na pustki. Dla najmłodszych są jednak inne atrakcje - trampolina za 5 zł / 15 minut, co jest dobrą ceną w porównaniu do opłat na festynach czy w parkach rozrywki oraz plac zabaw z dużą piaskownica z zabawkami i drewnianym urządzeniem ze zjeżdżalniami. Tak więc również skromnie.
Dla starszych jest chyba najtańsza w kraju tyrolka. Za 5 zł mamy ponad 100-metrowy zjazd! Taką cenę wymusiła konkurencja na zalewie radawskim, gdzie oferują 2-osobowy zjazd za 10 zł. Skorzystaliśmy więc wraz z żoną z okazji i było całkiem fajnie. Poza tym są 3 trasy linowe, tor quadowy i strzelnice. Z tego już nie korzystaliśmy, bo to nie dla maluchów, zresztą w ogóle długo tu nie zabawiliśmy, bo syn ciągnął nad wodę. Widać, że właściciele nastawiają się na dorosłych i nastoletnich klientów, więc na razie nie do końca nam się tu podobało.
Do plusów zaliczam jeszcze możliwość wypożyczenia rowerów, bo w okolicy jest 5 malowniczych tras rowerowych. Poza tym można przyjechać całą grupą na paintball, wynająć boisko dla siatkówki, piłki nożnej czy badmintona.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
niskie ceny
duży wybór atrakcji
wypożyczalnia rowerów
- Wady
mało ciekawa trasa linowa dla dzieci
skromne atrakcje dla maluchów
Wiek dziecka(i)
4 lata
Data pobytu
sierpień 2012
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
30
Zgłoś naruszenie zasad