ikonka LISZNA - Leśne mini-zoo

Informacje o atrakcji turystycznej

LISZNA - Leśne mini-zoo
Kraj / Region
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Leśne mini-zoo

Liszna to wieś granicząca z popularną Cisną. Leśne zoo w Lisznej prowadzi leśniczy Tomasz Gawrych z żoną Joanną. Zaczęli od jelonka - sieroty, któremu wilki zjadły matkę. Potem przyniesiono im osieroconą łanię. Następnie zaczęli kupować zwierzaki i tak w 2007 r. powstało małe zoo z ponad 30 gatunkami, w tym: muflony, dziki, szopy, skunksy, lisy, jenoty, susły, nutrie, fretki, wiewiórki, świnki morskie, króliki.  Atrakcja otwarta jest codziennie od maja do września w godz. 10:00-17:00. Wstęp dla dzieci do lat 7 jest darmowy

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Liszna - Leśne mini-zoo
format D: N 49.187994°,   E 22.31173°
format DM: N 49° 11.27964',   E 22° 18.7038'
format DMS: N 49° 11' 16.78'',   E 22° 18' 42.23''
pytajnik
Adres:
Leśne minizoo - Liszna 9, gsm 503 539 192

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Noclegi
Bieszczadzki Klin Noclegi Bieszczady Bieszczadzki Klin Noclegi Bieszczady

Bieszczadzki Klin powstał dla wszystkich poszukujących wytchnienia i spokoju wśród bieszczadzkiej natury. To miejsce niezwykle ciepłe, rodzinne, ciche i spokojne. Specjalnie dla naszych Gości komfortowo wyposażyliśmy wnętrza, udostępniliśmy sieć Wi-Fi, a także stworzyliśmy szereg dodatkowych atrakcji.Bieszczadzki Klin to także przyjazna okolica i doskonałe miejsce wypadowe zarówno dla pasjonatów górskich wycieczek, grzybiarzy, miłośników sportów narciarskich i rowerowych, a także poszukiwaczy licznych przygód... Zapraszamy!

Adres:   Majdan 7, 38-607 Cisna - pokaż na mapie
Kontakt:   693293326
Strona WWW:   www.bklin.pl

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Liszna w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Liszna wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
4.0
Ina  Autor  Autor: Ina     Data dodania  11 września 2011

Jest to leśne mini zoo blisko Cisnej (jadąc na Komańczę skręcamy w lewo przed stacją kolejki, jest znak na Liszną). Bardzo fajne, polecam tak dla małych jak i dużych.
Zwierząt jest dość dużo – są między innymi jelenie, daniele, dziki śmierdziuszki, towarzyskie króliki, świnki morskie, fretki, gęsi, kaczki, bażanty, przepiórki. Dla naszego mieszczucha super ciekawy był gulgoczący indyk.
Podczas naszej wizyty w Lisznej największą atrakcją była próba ucieczki za ogrodzenie wilczycy ze szczeniętami i mały jelonek-sierotka chodzący tu sobie na wolności, który aż za bardzo polubił naszego syna (w efekcie musieliśmy nosić dziecko na rękach, bo jelonek nie dawał mu spokoju...
Zoo jest dobrze zorganizowane, jest czysto, wszystkie klatki są opisane, a na miejscu można kupić karmę dla zwierząt. Wstęp 10 zł, ulgowy 7 zł, do 7 lat gratis.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
Sporo zwierząt
Bezpiecznie, trzeba tylko uważać przy małym stawie
Dzieciaki wchodzą za darmo
Da się jeździć wózkiem
- Wady
Nie za bardzo wiadomo gdzie zaparkować
Wiek dziecka(i)
2 lata
Data pobytu
czerwiec 2010
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
70
Zgłoś naruszenie zasad