ikonka ZABAJKA - Stadnina koni

Informacje o atrakcji turystycznej

ZABAJKA - Stadnina koni
Kraj / Region
Atrakcja całoroczna
Miejscowość
Nazwa atrakcji
Stadnina koni

Ludowy Klub Jeździecki Zabajka swoją działalność rozpoczął w roku 1978. Jest jednym z największych klubów jeździeckich na terenie Podkarpacia. Oprócz dużej głównej stajni, Zabajka posiada dwie tylne stajnie, stajnie letnie oraz dwie kryte ujeżdżalnie, ogromny czworobok, okólnik oraz parkur. Dla bardziej wprawionych jeźdźców jest kilkuset metrowa ścieżka dookoła klubu, a także mnóstwo kilometrów tras polnych poza samym terenem klubu. Ośrodek jest czynny siedem dni w tygodniu.

Typ atrakcji
Zobacz inne opisane atrakcje turystyczne na Podkarpaciu ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla dzieci. Możesz dzięki nim zaplanować swój urlop lub ciekawy, wakacyjny lub weekendowy wyjazd z dzieckiem.   Podziel się relacją z własnej wycieczki lub podróży rodzinnej!
Kliknij w marker na mapie, aby uruchomić funkcję Streetview.
Położenie atrakcji - położenie opisywanej atrakcji

Współrzędne geograficzne dla:
Zabajka - Stadnina koni
format D: N 50.144181°,   E 21.938453°
format DM: N 50° 8.65086',   E 21° 56.30718'
format DMS: N 50° 08' 39.05'',   E 21° 56' 18.43''
pytajnik
Adres:
Ludowy Klub Jeździecki “ZABAJKA”, Zabajka 358, 36-060 Głogów Młp.

Podaj swój adres, aby wyświetlić trasę do tej atrakcji:Zdjęcia może dodać każdy użytkownik serwisu. Jeśli napisałe(a)ś relację i zalogowałe(a)ś się na konto, dodane zdjęcia automatycznie dołączą się do relacji.
Domyślna wielkość fotografii to 700 px w poziomie (600 px w pionie dla zdjęć w orientacji portretowej). Większe zostaną automatycznie zeskalowane.
Możesz dodać do 5 zdjęć.

Możesz wyszukać noclegu w okolicy miejscowości/lokalizacji Zabajka w serwisach rezerwacyjnych, z którymi współpracujemy. Cena jest zazwyczaj niższa niż przy tradycyjnej rezerwacji.

Noclegi - Booking.com     Noclegi - Hotele

Baza noclegowa: meteor-turystyka.pl

Każdy może tu dodać bezpłatnie miejsce noclegowe w okolicy miejscowości/lokalizacji Zabajka wraz z opisem i 1 zdjęciem. Wpis będzie widoczny przy wszystkich atrakcjach w tej lokalizacji.

Relacje - opinie i oceny turystów, który odwiedzili tę atrakcję

Średnia ocena od 1 użytkownika(ów)

Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0 na 6.0  (głosów: 1)
Rejestracja konta w serwisie nie jest konieczna! Podaj tylko nick/pseudonim pod jakim będzie wyświetlana relacja i prawidłowy email (będzie chroniony i ukryty).
Rozwiń informacje nt. przetwarzania danych osobowych
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena atrakcji*
Relacja - treść
Opisz swoje wrażenia z odwiedzonego miejsca. Mile widziane informacje ważne dla turystów z dziećmi, np. o dostępności i jakości zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, możliwości przejazdu wózkiem itp. Nie podawaj danych encyklopedycznych, historii, cennika itp. - to dodaje administrator. *
Opcjonalnie możesz podać zestawienie zalet i wad.  Kliknij tu aby rozwinąć/zwinąć pola

Relacja - dodatkowe informacje
Wiek dziecka lub dzieci w czasie pobytu w opisywanym miejscu (opcjonalnie).
Przybliżona data pobytu w opisywanym miejscu, np. lipiec 2011.

Zdjęcia możesz dodać w zakładce Galeria użytkowników.

    Proszę wpisać kod zabezpieczający.
 
 
Użytkownik ocenił atrakcję:
 
3.0
Ina  Autor  Autor: Ina     Data dodania  10 września 2011

Ośrodek jeździecki, który zna chyba każdy pasjonat koni z okolic Rzeszowa. Wjazd do ośrodka jest słabo oznakowany, po wjeździe do Zabajki trzeba zwracać uwagę na las po prawej stronie, do ośrodka wiedzie taka leśna szeroka na samochód ścieżka. Sam wstęp jest bezpłatny.
My wprawdzie konno nie jeździmy, ale miejsce to odwiedzamy dość regularnie. Oprócz jazdy konnej w „menu” jest też bryczka, oprowadzanie na kucyku (nasz tchórz zwiał), a co jakiś czas odbywają się tu zawody jeździeckie. Dla naszego dziecka największą atrakcją jest mini zoo (naprawdę mini: kucyki, osiołek, lamy, strusie i owce). Można też wybrać się na spacer po okolicy (las, staw). Na terenie ośrodka jest mały plac zabaw, trochę podupadły, ale zawsze. W restauracyjce można zjeść coś na ciepło, podczas imprez nawet kiełbaskę z grilla. Istnieje też możliwość rozpalenia ogniska. Wózka nie ma sensu brać, bo ośrodek nie jest duży i przystosowany do poruszania się konno, więc można mieć miejscami problemy z przepchnięciem pasażera.
W Zabajce można zanocować w pokojach gościnnych lub w domkach kempingowych. Jednak patrząc na stan tych domków, wydaje się się, że lata świetności ośrodka dawno minęły (została symboliczna nazwa: Ludowy Klub Jeździecki). Mimo to jest całkiem przyjemnie, polecam na spędzenie leniwego popołudnia innego niż na placu zabaw.


Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona wyglądać inaczej!
Galeria
+ Zalety
Przyjazne zwierzęta, koniki i osioł b. chętne do głaskania
Można pojeździć na koniach
Jest punkt gastronomiczny
- Wady
Przydałby się lepszy plac zabaw
Wszystko takie trochę z innej epoki
Wiek dziecka(i)
3 lata
Data pobytu
czerwiec 2011
Czy ta relacja była dla Ciebie pomocna? 
116
Zgłoś naruszenie zasad