UWAGA! KONKURS!konkursPortal wakacjezdzieciakiem.pl wraz z Wydawnictwem Zielona Sowa zaprasza do konkursu „Wakacyjne relacje”.


Chcecie podzielić się wrażeniami z odkrytych podczas wakacji miejsc?

Zachęcić innych do podobnej wyprawy?

A może przestrzec przez  turystycznymi „niewypałami”?


Tylko teraz każda relacja dodana w portalu wakacjezdzieciakiem.pl  będzie nagrodzona!

Nagrodami głównymi dla autorów najciekawszych relacji jest pięć książek "Daleko jeszcze? Czym zająć  dzieci w czasie podróży" – jest to idealna pozycja dla rodziców, którzy chcą swoim dzieciom zapewnić mądrą i interesującą rozrywkę w trakcie  podróży. Książka zawiera gry i zabawy, które można bezpiecznie stosować w czasie drogi, w czasie postoju czy oczekiwania na dworcu i lotnisku. Doskonała także w czasie wakacji – gdy jest brzydka pogoda, albo na plaży między kąpielami. Zawiera zarówno gry i zabawy słowne, jak i zestaw rebusów, labiryntów, zagadek i ilustracji typu „znajdź różnicę”.


Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia w postaci bonów uprawniających do 30% rabatu przy zakupie książki lub e-booka "Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży" w sklepie internetowym wydawcy: http://www.zielonasowa.pl.


zielona sowawakacje

 


Regulamin konkursu „Wakacyjne relacje”

1.      Organizatorami konkursu są portal wakacjezdzieciakiem.pl oraz Wydawnictwo Zielona Sowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, KRS: 0000123676, Regon: 356537900, NIP: 679-27-22-194.
2.      Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o.
3.      Udział w konkursie mogą brać zarejestrowani użytkownicy serwisu wakacjezdzieciakiem.pl.
4.      Zgłoszenie do konkursu polega na dodaniu relacji z dowolnej atrakcji turystycznej w terminie od 11.08.2012 do 31.10.2012 (termin zgłaszania relacji został  przedłużony). Dodanie relacji jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu i uprzedniej rejestracji użytkownika.
5.      Każdy uczestnik może zamieścić dowolną ilość relacji. Niezależnie od ilości zamieszczonych relacji każdemu użytkownikowi przysługuje jedna nagroda w konkursie.
6.      Spośród uczestników konkursu, którzy w wyznaczonym terminie zamieszczą w portalu wakacjezdzieciakiem.pl relacje, Komisja konkursowa wyłoni autorów pięciu najciekawszych relacji. Pod uwagę będą brane rzetelność, oryginalność oraz wkład pracy włożony w napisanie relacji.
7.      Nagrodami głównymi są książki "Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży".
8.      Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy nie zostaną laureatami nagrody głównej, otrzymają nagrodę pocieszenia w postaci bonu zniżkowego na zakup książki lub e-booka "Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży" z trzydziestoprocentowym rabatem do wykorzystania w sklepie internetowym wydawcy: http://www.zielonasowa.pl.
9.      Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się za pośrednictwem strony konkursowej portalu wakacjezdzieciakiem.pl w terminie do 2 tygodni po jego zakończeniu.
10.     Laureaci nagród głównych konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową, na adres podany przy rejestracji do portalu, o wygranej w konkursie oraz o konieczności przesłania danych niezbędnych do wysłania nagrody.
11.     Nagrody główne zostaną wysłane laureatom przez fundatora nagród drogą pocztową, na adres podany przez laureata w odpowiedzi na e-maila informującego o nagrodzie. W przypadku braku odpowiedzi zawierającej niezbędne dane w terminie do 14 dni od daty wysłania informacji, laureat traci prawo do nagrody. Komisja konkursowa przyznaje nagrodę innemu użytkownikowi biorącemu udział w konkursie.
12.     Nagrody pocieszenia zostaną przekazane drogą mailową, na adres podany przy rejestracji do portalu wakacjezdzieciakiem.pl.
13.     W konkursie nie mogą brać udziału Organizatorzy i ich rodziny oraz pracownicy.