znaleziono 307
wyświetlane 1 - 20
«1234567 ... 16»
wyświetl wg:  
 

Data07 listopada 2018

Witam. W górach należy się liczyć z różnymi sytuacjami pogodowymi, deszcz mgły, śliskość, stromizny więc nie można idealizować tego co chcielibyśmy łatwo osiągnąć pięknych widoków. Takie są klimaty gór. Niosąc dziecko na rękach sytuacja staje się uciążliwa i niebezpieczna. Sam przeżywałem nagłe zmiany pogody w górach, byłem na to przygotowany.Nawet pobłądziłem, ale trafiłem na inny szlak-trzymałem się jego i bezpiecznie chociaż długo dotarłem do miejsca skąd wyruszyłem. Zawsze byłem zadowolony z górskich wędrówek. Piękne miejsca piękne widoki to nagroda za trudy wędrówek. Pozdrawiam. Jerzy :-)
 
Odp. na komentarz
foetus
Data15 października 2018

Myślę, że trzeba zadzwonić do Nadleśnictwa Tułowice, któremu podlega park. Oni udzielą wszelkich informacji. Przewodnik jest, choć raczej tylko dla grup, tel. (77) 46 00 109.
 

Data14 października 2018

Witam, mam pytanie czy w tym parku jest wydzielone miejsce na zrobienie ogniska? I czy można skorzystać z przewodnika, który ciekawie opowiedziałby dzieciom 8 letnim o tym miejscu?
 

Data01 października 2018

Warto przeczytać tą relację, która opisuje i wyjaśnia wiele. Nawet tą zimną wodę ; )

https://lasti.pl/wakacje-w-starej-basce/
 

Data01 października 2018

Fakt, Byłem wczoraj po raz 3 i chyba ostatni. Pierwszy raz w 2015 ceny były niższe niż w zoo warszawskim. W zeszłym roku płaciłem już za bilety drożej choć niewiele, co było dla mnie akceptowalne. Tym razem 96zł gdzie we Wrocławiu 110, a obiekt nieporównywalnie lepszy i trudniejszy w utrzymaniu. W dodadku wprowadzenie płatnego parkingu przy tych cenach za wejście, w miejscu gdzie nie ma inej możliwości jak przyjazd samochodem, to delikatna kpina.
 

Data13 września 2018

Jeździmy z córką każdego roku. Od zawsze do kina sa zapisy na konkretna godzinę i było ma z tym nigdy żadnego problemu. Restauracje sa oblegane tak jak wszędzie w sezonie wakacyjnym- trzeba swoje odstać. W toaletach zawsze były dostępny papier i ręczniki papierowe, a syf zazwyczaj robili ludzie. Niestety...
 
Odp. na komentarz

Data11 września 2018

Do zoo można wchodzić z wózkiem, zakaz dotyczy tylko oceanarium! Nie jest to wielki obiekt, więc chodzi o to aby nie było tłoku.
 

Data11 września 2018

Czy dalej nie można wejść z wozkiem dziecięcym? A hulajnoga?
 

Data09 września 2018

Mało ludzi. Mało atrakcji. Cena nie jest adekwatna do oferty obiektu.
 
Masert
Data05 września 2018

Witam,

Byłem w tym zamku i jest super. Jak ktoś wybiera się do Darłowa czy Darłówka na wakacje, to polecam to miejsce, tuta jest dokładny opis Zamka Książąt Pomorskich https://apartamentydarlowko.pl/atrakcje/zamek-ksiazat-pomorskich/
 

Data05 września 2018

Witam,

Byłem w tym zamku i jest super. Jak ktoś się wybiera do Darłowa czy Darłówka na wakacje, to polecam to miejsce, tuta jest dokładny opis Zamka Książąt Pomorskich https://apartamentydarlowko.pl/atrakcje/zamek-ksiazat-pomorskich/
 

Data31 sierpnia 2018

Żadna sensacja ani rewelacja cena porażka. Skład okropny. Najlepsze w tych krowkach to papierki.
 

Data30 sierpnia 2018

Podzielam zdanie P. Roberta. Mam właśnie w takim wieku dzieci, ze nie mogą skorzystać z auqa parku, baseny przy ich umiejętności pływania są za płytkie. Z auqa parku można skorzystać tylko jak wykupimy bilet na kąpieliska, nie ma możliwości zakupu biletu tylko na auqa park co powoduje że wstępy nie wychodzą tanio. Nocne życie w pełni, wieczorami jest co robić, restauracje pełne ludzi, muzyka i inne ciekawe atrakcje. Oczywiście przygotujcie się na płatność w większości punktach gotówką.
 

Data23 sierpnia 2018

Podany cennik jest już dawno nie aktualny. Najlepiej pisać na FB lub dzwonić po aktualne informacje ;) Miejsce genialne!
 

Data18 sierpnia 2018

Byłem dzisiaj w krasiejowie po raz 2 i powiem krótko jeszcze 2.3 lata i nie będzie po co tam jechać z dziećmi jak nie wezmą się za doinwestowanie karuzel dają dużo do życzenia a zwłaszcza gonsieniczka .A druga zecz jak jedziecie w słoneczną pogodę wejście dużo picia bo tam ceny z kosmosu za wodę. A pro po wody to tą do kampanią na plaży to bym się długo zastanawiał czy się w niej kopać wybór należy do państwa pozdrawiam
 

Data16 sierpnia 2018

A jeszcze trzydzieści lat temu to był taki ładny i cichy zakątek.Jezdzilismy tam jak nakręceni.Ognisko do nieba,gitara i piwo.
 

Data04 sierpnia 2018

Polecam kopalnie soli w Kłodawie.reVB
 

Data29 lipca 2018

Byłam tydzień temu. potwierdzam opinię! W dobie dbania o dostępność - przejścia nie dostosowane dla ludzi starszych i dzieci- nie mówiąc o niepełnosprawnych!!!! Toalety- toy toy brudne, brak papieru toaletowego oraz wody i mydła do umycia rąk- XXI wiek! A bilety drogie!! Jak widać nic się nie zmieniło przez 2 lata!!! Nie polecam!!!!@
 

Data29 lipca 2018

Parku linowego brak. Woda (lato2018) bardzo ciepła. Miejsce bardzo fajne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Wielkich tłumów nie ma co jest też dużym plusem. Basen jest pewnie zabytkiem więc z przebudową poszaleć też nie mogą. Obsługa w barze tragiczna (pani z tatuażem) oczywiście to nie reguła tam. Obiekt wart polecenia!
 
Odp. na komentarz

Data27 lipca 2018

Najlepiej zaprosić znajomych z autem:)
znaleziono 307
wyświetlane 1 - 20
«1234567 ... 16»