znaleziono 313
wyświetlane 1 - 20
«1234567 ... 16»
wyświetl wg:  
 
Odp. na komentarz

Data22 lutego 2019

Dziwna sprawa, bo nasze mapy pokazują dokładne położenie obiektu, a gdyby tego było mało podane są także koordynaty GPS w 3 formatach, czego nie spotyka się na innych stronach, więc może coś Panu nie działa poprawnie albo pomylił Pan serwisy?
 

Data22 lutego 2019

PODSTAWOWA WADA TO JEST TO , ŻE NA ŻADNEJ MAPIE NIE POKAZUJECIE DOKŁADNIE GDZIE OBIEKT SIĘ ZNAJDUJE .
PROSZĘ WZIĄĆ PRZYKŁAD Z TYCH CO NAPRAWDĘ CHCĄ PRZYCIĄGAĆ TURYSTÓW - jak oni wykonują opisy i mapy obiektów .
OPRACOWANIE nieprofesjonalne.
 

Data21 lutego 2019

nie widzę problemu, w 2016 byłem z Jorkiem. nie prowadziłem go na smyczy, a trzymałem w koszyku. nikt nawet nie zapytał. uważam, że z małym psem, a jeżeli jeszcze go pilnować, żeby nie latał za dziećmi, to żadnego problemu nie powinno być...
 

Data17 lutego 2019

ten proceder trwa nadal prosze nie dac sie namowic w it na pseldo podziemia ratusza ,, szkoda czasu i atlasu '' polecam muzeum zamojskie
 

Data02 stycznia 2019

Niestety to co zostało zrobione w odreataurowanej części tego zamku jest nieatrakcyjne i daleko mu do wystawy z Muzeum Krzyżackiego w ratuszu. Brak kompetencji obsługi i chęci do oprowadzania.
 

Data18 listopada 2018

Centrum Koziołka Matołka bez Koziołka. Byliśmy, wzięliśmy udział we wszystkich otrakcjach, niestety żadna nas nie zachwyciła. Widać, że włożono dużo pieniążków ale brak postaci bajkowych (jedna królewna nie czyni wiosny),słaby kontakt z dziećmi powoduje pobyt mało ciekawych. Brak małej gastronomii, brak atrakcji w okresie oczekiwania na kolejne propozycje nie zachęca do ponownego przyjazdu.Cena nie odzwierciedla jakości.
 

Data07 listopada 2018

Witam. W górach należy się liczyć z różnymi sytuacjami pogodowymi, deszcz mgły, śliskość, stromizny więc nie można idealizować tego co chcielibyśmy łatwo osiągnąć pięknych widoków. Takie są klimaty gór. Niosąc dziecko na rękach sytuacja staje się uciążliwa i niebezpieczna. Sam przeżywałem nagłe zmiany pogody w górach, byłem na to przygotowany.Nawet pobłądziłem, ale trafiłem na inny szlak-trzymałem się jego i bezpiecznie chociaż długo dotarłem do miejsca skąd wyruszyłem. Zawsze byłem zadowolony z górskich wędrówek. Piękne miejsca piękne widoki to nagroda za trudy wędrówek. Pozdrawiam. Jerzy :-)
 
Odp. na komentarz
foetus
Data15 października 2018

Myślę, że trzeba zadzwonić do Nadleśnictwa Tułowice, któremu podlega park. Oni udzielą wszelkich informacji. Przewodnik jest, choć raczej tylko dla grup, tel. (77) 46 00 109.
 

Data14 października 2018

Witam, mam pytanie czy w tym parku jest wydzielone miejsce na zrobienie ogniska? I czy można skorzystać z przewodnika, który ciekawie opowiedziałby dzieciom 8 letnim o tym miejscu?
 

Data01 października 2018

Warto przeczytać tą relację, która opisuje i wyjaśnia wiele. Nawet tą zimną wodę ; )

https://lasti.pl/wakacje-w-starej-basce/
 

Data01 października 2018

Fakt, Byłem wczoraj po raz 3 i chyba ostatni. Pierwszy raz w 2015 ceny były niższe niż w zoo warszawskim. W zeszłym roku płaciłem już za bilety drożej choć niewiele, co było dla mnie akceptowalne. Tym razem 96zł gdzie we Wrocławiu 110, a obiekt nieporównywalnie lepszy i trudniejszy w utrzymaniu. W dodadku wprowadzenie płatnego parkingu przy tych cenach za wejście, w miejscu gdzie nie ma inej możliwości jak przyjazd samochodem, to delikatna kpina.
 

Data13 września 2018

Jeździmy z córką każdego roku. Od zawsze do kina sa zapisy na konkretna godzinę i było ma z tym nigdy żadnego problemu. Restauracje sa oblegane tak jak wszędzie w sezonie wakacyjnym- trzeba swoje odstać. W toaletach zawsze były dostępny papier i ręczniki papierowe, a syf zazwyczaj robili ludzie. Niestety...
 
Odp. na komentarz

Data11 września 2018

Do zoo można wchodzić z wózkiem, zakaz dotyczy tylko oceanarium! Nie jest to wielki obiekt, więc chodzi o to aby nie było tłoku.
 

Data11 września 2018

Czy dalej nie można wejść z wozkiem dziecięcym? A hulajnoga?
 

Data09 września 2018

Mało ludzi. Mało atrakcji. Cena nie jest adekwatna do oferty obiektu.
 

Data05 września 2018

Witam,

Byłem w tym zamku i jest super. Jak ktoś wybiera się do Darłowa czy Darłówka na wakacje, to polecam to miejsce, tuta jest dokładny opis Zamka Książąt Pomorskich https://apartamentydarlowko.pl/atrakcje/zamek-ksiazat-pomorskich/
 

Data05 września 2018

Witam,

Byłem w tym zamku i jest super. Jak ktoś się wybiera do Darłowa czy Darłówka na wakacje, to polecam to miejsce, tuta jest dokładny opis Zamka Książąt Pomorskich https://apartamentydarlowko.pl/atrakcje/zamek-ksiazat-pomorskich/
 

Data31 sierpnia 2018

Żadna sensacja ani rewelacja cena porażka. Skład okropny. Najlepsze w tych krowkach to papierki.
 

Data30 sierpnia 2018

Podzielam zdanie P. Roberta. Mam właśnie w takim wieku dzieci, ze nie mogą skorzystać z auqa parku, baseny przy ich umiejętności pływania są za płytkie. Z auqa parku można skorzystać tylko jak wykupimy bilet na kąpieliska, nie ma możliwości zakupu biletu tylko na auqa park co powoduje że wstępy nie wychodzą tanio. Nocne życie w pełni, wieczorami jest co robić, restauracje pełne ludzi, muzyka i inne ciekawe atrakcje. Oczywiście przygotujcie się na płatność w większości punktach gotówką.
 

Data23 sierpnia 2018

Podany cennik jest już dawno nie aktualny. Najlepiej pisać na FB lub dzwonić po aktualne informacje ;) Miejsce genialne!
znaleziono 313
wyświetlane 1 - 20
«1234567 ... 16»