Skomentuj relację

Ocena atrakcji
 
1.0
Byliśmy z rodziną w tym dosyć polecanym miejscu i nigdy więcej już tam nie pojedziemy. Na starcie babeczka sprzedała nam zle bilety ale wręczyła opaski do strefy że zjeżdżalniami. Nie byliśmy tego świadomi. Przed wejściem do strefy Aquaparku okazało się że bilety mamy na... wczoraj. Serio. Musieliśmy ze wszystkimi rzeczami wracać naprawdę spory kawałek do pierwszych kas, wyjaśniać sprawę. I nie, nie uslyszeliśmy przepraszam za zmarnowaną GODZINĘ na spacery z płaczącą trzylatką. Nie mogła pójść do basenu bo wszyscy mieliśmy ZŁE opaski i wszyscy musieliśmy biegać w te i z powrotem. Jedynie 'no przecież każdy może się pomyslic' marnym angielskim. Tłumy okropne, wszystkie szatnie na kluczyk zajęte, jest ich zdecydowanie za mało. Nie ma normalnych przebieralni. Toalety straszą. Trzylatkę przebrałam gdziekolwiek a dorośli musieli.. W ciasnym WC. No chyba że ktoś lubi koedukacyjne przebieralnie, to nie będzie dla niego problemu, były takie chyba 2 spore sale z golaskami. Bardzo rozległym kompleks. Ale okropna obsługa, która w kasach przed aquaparkiem nie może rozwiązać prostego problemu tylko gonią nas kilkaset metrów. Dla mnie było to nie do pojęcia, gdyż mieliśmy wszystkie paragony itd. Zjeżdżalnie już nie pierwszej świeżości mówiąc najdelikatniej, betonowe schody. Nie wiem czy to tam, ale całą rodziną z wczasów wróciliśmy chorzy. Lekarz podejrzewa bakterię legionellę, która bytuje w klimatyzacjach hotelowych albo .. W ciepłych źródłach i wilgotnym środowisku. Dla nas ten wyjazd to była masakra. Bilety drogie jak na ten stan obiektu, okropne toalety i brak przebieralni czy szatni, brudno. Nie polecamy!
Uwaga, warto wziąć pod uwagę, że ta relacja opisuje stan atrakcji sprzed kilku lat i obecnie może ona prezentować się nieco inaczej!

Relacja - dodatkowe informacje

Wiek dziecka/i
3 i 14
Data pobytu
Sierpień 2018
K

Komentarze

Dodaj komentarz
Masz już konto w serwisie? .
Aby dodać komentarz nie trzeba się rejestrować, wystarczy podać nick/pseudonim i prawidłowy e-mail (pozostanie ukryty i bezpieczny). Ocena atrakcji jest możliwa tylko przy dodawaniu relacji.